Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Kabel skrętka LSZH Cat. 6a S/FTP 305 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel sieciowy
Kabel sieciowy S/FTP (skrętka) LSZH Cat 6a idealnie sprawdzi się do połączeń w lokalnych sieciach komputerowych Ethernet, telekomunikacyjnych, telewizjach przemysłowych czy instalacjach alarmowych. 305 metrów kabla na rolce można wygodnie przycinać do potrzebnej długości.
Kategoria 6a
W przewodach Cat. 6a transmisja danych osiąga nawet 1000 Mbit/s (1 Gbit/s) przy częstotliwości 500 Hz. Przewody 6. kategorii mają bardziej rygorystyczne specyfikacje dotyczące podporności na zakłócenia elektromagnetyczne i przesłuchy niż wcześniejsze kategorie. Skręcane parami przewody 100% miedziane o grubości 23 AWG osłania podwójne ekranowanie aluminiowe S/FTP. Przewody LAN marki Unitek są testowane i certyfikowane według standardów Fluke Networks.
Low Smoke Zero Halogen
Zewnętrzna otulina kabla Unitek C18121BL oraz C18122BL jest wykonana ze specjalnego materiału, o podwyższonym bezpieczeństwie w razie pożaru. Kable podczas pożaru wydzielają mniej dymu i toksycznych gazów, co ułatwia ewakuację. Brak halogenów (czyli między innymi chloru) w składzie jest też lepszy dla środowiska i użytkowników.
Stosowanie przewodów LSZH (oznaczane też jako LS0H) jest często wymagane w przetargach i wyposażeniu takich miejsc jak sale konferencyjne, lotniska i inne budynki użyteczności publicznej.
Praktyczne opakowanie
Skrętka LSZH jest nawinięta na solidny bęben ze sklejki i opakowana w karton z wygodnymi uchwytami. Przewód ma naniesione oznaczenia ilości metrów od początku kabla, co ułatwia odmierzanie odpowiedniej długości podczas montażu.
Do przewodów LAN do zarabiania polecamy wtyk modularny RJ-45 Cat. 6e Unitek Y-OT19TP.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Kabel skrętka 8-żyłowa bez końcówek
- Długość 305 metrów
- Szybki przesył danych z kategorią 6e
- Zewnętrzny materiał Low Smoke Zero Halogen
- Model C18121BL
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Długość przewodu | 305 m |
| Zastosowanie | Sieć |
| Standard Sieciowy | Cat. 6 |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 1 cm |
| Głębokość | 30500 cm |
| Waga | 16.5 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| W zestawie | Szpula |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |



Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.