Wyszukiwarka
6 916,99 zł
5 623,57 zł
6 017,99 zł
4 892,67 zł
Producenci
Unitek Kabel skrętka miedziana Cat. 5e UTP 305 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel sieciowy UTP (skrętka) kat. 5e idealnie sprawdzi się do podłączenia w sieciach komputerowych, jak i telefonicznych, telewizjach przemysłowych czy instalacjach alarmowych. Przy zastosowaniu kabla cat. 5e maksymalna szybkość transmisji danych to 1000 Mb/s przy częstotliwości 100 MHz.

Czy wiesz, że przewód ma 305m długości? Dowiedz się więcej ze szczegółowej specyfikacji technicznej.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Długość przewodu | 305 m |
| Zastosowanie | Sieć |
| Standard Sieciowy | Cat. 5 |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 1 cm |
| Głębokość | 30500 cm |
| Waga | 10.93 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.