Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Kabel zasilający USB-C - MagSafe 3 140W 1 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Magnetyczny kabel ładujący UNITEK (kompatybilny z MagSafe) przeznaczony jest do ładowania MacBooka Pro 2021 (M1, 14 cali 16 cali), MacBooka Air 2022 (M2) i MacBooka Pro 2023 (M2, 14 cali / 16 cali).
Najważniejsze cechy:
- Przewód z USB-C na złącze MagSafe 3
- Moc ładowania do 140 W
- Umożliwia zasilanie laptopów Apple za pomocą dowolnej ładowarki z PowerDelivery, również samochodowej
- Długość 1 metr

Ładowanie PD 140 W w podróży
Za pomocą ładowania o mocy 140W, naładujesz laptopa do 60% baterii w zaledwie 30 minut. Również przy użyciu ładowarki samochodowej, czy powerbanku! Do kompletu polecamy szybkie ładowarki Unitek Gan 100W i 140W.

Bezpieczne ładowanie
Magnetyczna konstrukcja tego kabla zapewnia łatwe i bezpieczne podłączenie go do MacBooka. Silna siła magnetyczna zapobiega przypadkowym rozłączeniom, ale w wypadku silnego pociągnięcia za kabel, odłączy się od laptopa, zapobiegając katastrofie.

Wskaźnik LED
Czerwona dioda LED świeci się podczas ładowania, a po zakończeniu ładowania zmienia kolor na zielony. Dioda LED zwiększa widoczność i przez cały czas informuje Cię o stanie ładowania.

Dostępne długości
Oferujemy magnetyczny kabel ładujący w kilku długościach (1 metr, 2 metry, 3 metry), aby zaspokoić różnorodne potrzeby. Wszystkie kable są w oplocie zapewniającym długotrwałą trwałość — przetestowaliśmy go wyginając 10 tysięcy razy!

Kompatybilność
Ten przewód MagSafe 3 jest kompatybilny z komputerami:
MacBook Air (M2 2022)
MacBook Pro (14" 2021)
MacBook Pro (16" 2021)
MacBook Pro (14" M2 2023)
MacBook Pro (16" M2 2023)
Uwaga! Przewód nie działa z laptopami ze złączem MagSafe 1 i MagSafe 2.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | MagSafe / Magnetic |
| Długość przewodu | 1 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 140 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 1 cm |
| Głębokość | 1 cm |
| Waga | 0.032 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.