Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Kieszeń na dyski SATA 2,5''/3,5'' SATA HDD/SSD 40TB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Unitek Kieszeń na dyski SATA 2,5”/3,5” SATA HDD/SSD, 40 TB
Oto zewnętrzna kieszeń na dyski SATA HDD i SSD, a więc urządzenie, dzięki któremu szybko, wygodnie i przede wszystkim bez rozkręcania obudowy podłączysz dodatkowy dysk do swojego komputera. Kieszeń na dyski S1308A01-EU umożliwia podłączenie dwóch nośników o łącznej pojemności 40 TB i pozwala na szybkie zgrywanie z nich plików.

Szeroka kompatybilność – ta kieszeń na dyski jest zgodna zarówno z dyskami HDD jak i SSD w formacie SATA 2.5 cala i 3.5 cala.
Szybka transmisja danych – prędkość przesyłu danych z dysków umieszczonych w tej obudowie wynosi aż 5Gbps.
Duża pojemność – kieszeń Unitek S1308A01-EU jest przeznaczona na dyski SATA o łącznej pojemności 40 TB.
Wbudowany wentylator – ta obudowa na dyski efektywnie odprowadza ciepło z rozgrzanych nośników.
Estetyczny wygląd – zewnętrzna kieszeń na dyski SATA marki Unitek bardzo dobrze prezentuje się na biurku.
Sygnalizacja LED – diody LED poinformują Cię, który z dysków jest aktualnie zajęty.

Łatwy dostęp do Twoich danych
Podłączenie dodatkowego dysku twardego nie musi wiązać się z irytującym i czasochłonnym rozkręcaniem obudowy komputera i podpinaniem taśm do pinów na dysku. Co więcej – taki dysk może podłączyć nawet osoba, niemająca jakiegokolwiek doświadczenia w tym zakresie! Zewnętrzna obudowa na dysk Unitek ma dwa sloty na dyski SATA. Wystarczy, że umieścisz dysk w jednej z nich, aby przejrzeć jego zawartość i zgrywać dane z zawrotną prędkością 5Gbps – teraz zgrywanie filmów, zdjęć czy nawet pełnej zawartości dysków to czysta formalność!


Kieszeń na dyski 2,5 i 3,5 cala
Unitek S1308A01-EU to uniwersalny produkt – obudowa na dysk 2,5” i obudowa dysku 3,5” w jednym. Ma interfejs SATA więc działa zarówno z dyskami SSD, jak i HDD. Maksymalna łączna pojemność dysków w jej slotach wynosi aż 40 TB, co oznacza, że jest ona kompatybilna z większością dysków SATA dostępnych na rynku.

Bezpieczne przegrywanie danych
Ta kieszeń na dyski SATA została wyposażona w szereg zabezpieczeń nadprądowych, antyprzepięciowych i antyzwarciowych. Dyski w trakcie działania wydzielają duże ilości ciepła – dlatego obudowa tej kieszeni jest wyprodukowana ze stopu aluminium, który jest jego doskonałym przewodnikiem, a samo ciepło jest kierowane z dysków na obudowę przez wydajny wentylator znajdujący się wewnątrz urządzenia.


Podłącz i używaj
Obudowa na dyski SATA Unitek S1308A01-EU nie wymaga instalacji żadnych sterowników do poprawnego działania. Aby zacząć jej używać, wystarczy, że podłączysz ją do zasilacza (dołączony w zestawie) i połączysz ją z komputerem przy użyciu kabla USB (dołączony w zestawie). Urządzenie jest kompatybilne z każdym popularnym systemem operacyjnym, a więc Windows, MacOS i Linux.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- obudowa na dyski SATA,
- na dyski 3,5” i 2,5”
- na dyski SSD i HDD,
- dwa sloty na dysk,
- maksymalna łączna pojemność: 40 TB,
- transfer danych: 5Gbps,
- sygnalizacja LED,
- wbudowany wentylator.
Zestaw zawiera:
- zewnętrzna obudowa na dysk twardy S1308A,
- kabel USB-A do USB-B 1,2 m,
- zasilacz 12 V 4 A,
- klamra kieszeni dysku twardego,
- zestaw wkrętaków,
- instrukcja obsługi.
Kompatybilność:
- dyski SATA 2,5” i 3,5”,
- komputery z Windows, MacOS i Linux.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Obudowa |
| Ilość obsługiwanych dysków | 2 szt |
| Złącza wewnętrzne | SATA |
| Format dysku | 2.5'' |
| Interfejs dysku | SATA |
| Złącze 1 | Port tulejkowy 5.5mm |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Przechowywanie danych |
| Złącze wyjściowe | Port USB-B |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 9.2 cm |
| Szerokość | 12.6 cm |
| Głębokość | 19.6 cm |
| Waga | 1.066 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.