Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Klawiatura 9w1, hub USB, HDMI 4K, PD 100W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Klawiatura z hubem Unitek to wyjątkowe akcesorium – pierwszy tego rodzaju produkt dostępny na rynku. W tylnej części klawiatury znajdziesz trzy porty USB-A 3.0, jeden port HDMI, jeden port USB-C PD oraz czytniki kart SD i Micro SD. To jednak nie koniec – z boku obudowy znajdziesz gniazdo audio/mikrofonowe mini Jack 3,5 mm. Teraz wszystkie potrzebne gniazda możesz mieć zawsze pod ręką!

Stacja dokująca – podłącz i używaj!
Zapomnij o irytującym przepinaniu kabli od myszki, dysków i innych akcesoriów przy zmianie laptopów na stanowisku pracy – poznaj wygodę, jaką daje klawiatura ze stacją dokującą. Wystarczy jedynie podłączyć wszystkie akcesoria do klawiatury a notebooki wymieniać poprzez przepięcie jednego kabelka. A kabel ładowania? Bez obaw – go również możesz podpiąć bezpośrednio do klawiatury!

Ładowanie laptopa – technologia Power Delivery
W klawiaturze umieszczono również gniazdo USB-C PD 100W. Wystarczy podpiąć do niego ładowarkę USB-C i rozpocząć ładowanie laptopa. Technologia Power Delivery odpowiada za inteligentne dostosowywanie mocy ładowania do możliwości technicznych baterii zastosowanej w urządzeniu, dlatego nie uszkodzi sprzętu zbyt wysoką mocą.

Slot kart pamięci SD i Micro SD
W klawiaturze znajdziesz sloty na karty SD i Micro SD. Możesz więc zgrywać zdjęcia i filmy z aparatu w wygodny sposób.

Przesyłaj obraz w wysokiej jakości
W klawiaturze nie zabrakło również złącza HDMI. Pozwala ono na przesyłanie obrazu w jakości UHD 4K 60Hz z komputera na projektor czy ekran telewizora. Teraz możesz oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości nawet jeżeli Twój laptop fabrycznie nie posiada tego rodzaju złącz.

Szybki transfer danych
Hub USB wbudowany w klawiaturę został wyposażony w gniazda USB-A w wersji 3.0 – dzięki nim możesz przesyłać pliki z prędkością 5Gbps.

Nowoczesny i ergonomiczny design
Kąt nachylenia klawiatury jest dopasowany do ułożenia dłoni w trakcie pracy z komputerem – zapomnij więc o bolących nadgarstkach po kilku godzinach spędzonych na pisaniu. Jeśli potrzebujesz większego kąta nachylenia - w zestawie znalazły się doklejane nóżki wysokości około 1,5 cm. Klawiatura z hubem Unitek to minimalistyczny sprzęt o ogromnych możliwościach – gniazda nie rzucają się w oczy, a sama klawiatura zwraca uwagę nowoczesnym designem. Klawisze są przyjemne w dotyku – praca z tym akcesorium to czysta przyjemność!

Zestaw zawiera:
- 1x klawiatura komputerowa;
- 1x kabel USB-C długości 60 cm;
- 1x woreczek na klawiaturę z aksamitnej tkaniny
- 1x instrukcja obsługi
- 3 x nóżki do podklejenia

Najważniejsze cechy:
- wymiary: 76mm x 63mm x 30mm,
- HDMI 4K 60Hz,
- 3x USB-A 3.0,
- 1x USB-C PD 100W,
- Mini Jack 3,5 mm,
- Slot kart Micro SD,
- Slot kart SD.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Złącze 2 | Slot microSD |
| Długość przewodu | 0.6 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Audio | Adaptery |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 6.3 cm |
| Głębokość | 7.6 cm |
| Waga | 0.5 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.