Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Łącznik HDMI (F) - HDMI (F) 4K@60Hz do 30 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawsze w zasięgu
Złączka Unitek A1013BK sprawi, że bez problemu połączysz dwa przewody HDMI, zwiększając ich zasięg. Stanowi doskonałe rozwiązanie problemu ekranu, znajdującego się w zbyt dalekiej odległości od urządzenia lub przestrzeni nieprzystosowanej do prostego, wygodnego połączenia.

Feeria barw
Adapter jest dopasowany do standardu HDMI 2.0 umożliwiających przesyłanie wysokiej jakości dźwięku oraz obrazu w rozdzielczości 4K przy częstotliwości 60Hz UHD. Technologia HDR oferuje większą głębię, jak również kontrast kolorów.
Szeroka kompatybilność
Dzięki adapterowi podłączysz przewód nie tylko do komputera, ale i konsoli do gier, laptopa (HDTV), monitora, projektora i każdego urządzenia z portem HDMI. Pozłacane złącza zapewniają stabilność oraz wydajność działania.

Długi dystans
Adapter umożliwia przedłużenie do 20 m dla kabla światłowodowego (tylko wejście) oraz 10 m dla przewodu 24AWG (wejście/wyjście), czyli na odległość pozwalającą cieszyć się filmem w większym gronie z zachowaniem wygodnej ilości miejsca dla wszystkich.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- HDMI 2.0
- 4K@60Hz UHD i HDR
- Kabel światłowodowy: przedłużenie do 20 m (wejście)
- Kabel 24AWG: przedłużenie do 10 m (wejście/wyjście)
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Port HDMI |
| Złącze 2 | Port HDMI |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Ilość portów HDMI | 2 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.15 cm |
| Szerokość | 2.15 cm |
| Głębokość | 2.88 cm |
| Waga | 0.09 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.