Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek Łącznik RJ45 (F) - RJ45 (F) Cat.6 1 Gbps
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużka sieciowa RJ45
Łącznik RJ45 służy do połączenia dwóch kabli Ethernet (skrętka) w jeden, dłuższy przewód o takich samych właściwościach. Złączka ma prostą budowę, a kable montowane na klik dobrze trzymają się w portach, dzięki czemu sprawdzi się nawet w trudno dostępnych miejscach.

Kompatybilność z Cat. 7
Złączka sieciowa RJ-45 Unitek jest kompatybilna z kablami patchcord Cat. 7, Cat. 6, Cat. 5e oraz Cat 5. Maksymalna szybkość przesyłania danych to 1000 Mb na sekundę (1 Gbps). Wykonana z TPE beczka RJ-45 ma wymiary 37.2mm x 22.7mm x 19.4mm.

Maksymalny zasięg
Coupler RJ-45 to doskonały sposób, aby wykorzystać krótsze przewody Ethernet, które już masz w domu, a potrzebujesz większego zasięgu sieci. Złączone kable sieciowe powinny mieć w sumie do 100 metrów — powyżej tej długości mogą pojawić się opóźnienia sygnału.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- 2 porty RJ45 (8P8C)
- Cat. 6
- Zasięg do 100 metrów
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Port RJ-45 |
| Złącze 2 | Port RJ-45 |
| Zastosowanie | Sieć |
| Standard Sieciowy | Cat. 6 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.94 cm |
| Szerokość | 2.27 cm |
| Głębokość | 3.72 cm |
| Waga | 0.018 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.