Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Ładowarka 2*USB-A 12 W biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dwa w jednym
Przenośna ładowarka z dwoma portami USB-A jest praktycznym rozwiązaniem zarówno dla stanowiska pracy stacjonarnej, jak i urządzeń, które potrzebują dodatkowego zastrzyku energii podczas podróży. Bez problemu naładujesz jednocześnie słuchawki oraz smartfona bez konieczności podłączania osobnej ładowarki, oszczędzając zarówno czas, jak i miejsce.
Szybkie ładowanie
Oba porty zapewniają ładowanie maksymalnie 5V/2.4A, a do dyspozycji Twoich urządzeń jest moc 12W. Solidne wykonanie z dbałością o bezpieczeństwo ładowania zapobiega przegrzaniu, przeładowaniu i zwarciu.

Idealny kompan podróży
Niewielkie wymiary ładowarki sprawiają, że z łatwością zmieścisz ją nawet do małej, damskiej torebki. Nie zajmie wiele miejsca w walizce podróżnej, a umożliwi bezproblemowe korzystanie z ulubionych urządzeń mobilnych w dowolnym momencie. Zamiast zabierać ze sobą osobne ładowarki, postaw na dwa w jednym, czyli ładowarkę P1113A od Unitek.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- 2x port USB-A
- Kolor: biały
- Wejście zasilania: 100~240V AC 50/60Hz, max 0.5A
- Wyjście zasilania:
- Jeden port A1/A2: 5V/2.4A; max 12W
- Dwa porty A1+A2: 5V/1.2A+ 5V/1.2A; max 12W
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-A |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 2.4 A |
| Moc (W) | 12 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Szerokość | 3.7 cm |
| Głębokość | 7.8 cm |
| Waga | 0.075 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.