Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Ładowarka GaN, PD 65W, podróżna, 3 porty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładuj do trzech urządzeń jednocześnie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz – ładowarka do laptopa USB-C renomowanej marki Unitek jest niezwykle uniwersalnym urządzeniem – podłączysz je zarówno do gniazdka w stanach zjednoczonych, jak i do tego po naszej stronie oceanu. Wyjazd do Wielkiej Brytanii? To również nie problem dzięki odpowiedniemu adapterowi.

Szybka ładowarka Unitek 65W
Unitek P1117B to ładowarka USB-C do laptopa, telefonu i jakiegokolwiek innego urządzenia, ładowanego za pośrednictwem portu USB! Jest kompatybilna z urządzeniami takimi jak MacBook, Iphone, AirBook czy Elitebook oraz każdym innym – marka nie odgrywa w jej przypadku znaczenia. Ładowarka dostosuje moc ładowania, do możliwości każdego z podłączonych urządzeń dzieląc między nimi 65 W.

Aż trzy porty ładowania
Ładowarka została wyposażona w dwa porty USB-C PD, spośród których każdy może ładować z mocą maksymalna 65W oraz w jeden port USB-A Quick Charge, o mocy 30W. Ładuj słuchawki, telefon i tablet przy użyciu jednej ładowarki!

Mała ładowarka 65W – idealna w podróż
Unitek P1117B jest jedną z najmniejszych ładowarek 65W dostępnych na rynku – jej wymiary to zaledwie 53 mm x 53 mm x 29.5 mm, dlatego z łatwością zmieścisz ją w torbie z laptopem.

GaN – nowa technologia
Ładowarka GaN Unitek P1117B to niewielkie akcesorium o ogromnej mocy, a wszystko dlatego, że do jej produkcji wykorzystano azotek glinu (GaN). Zastosowanie tego surowca pozwala na tworzenie ładowarek mniejszych i szybszych niż kiedykolwiek.

Doskonały pomysł na prezent
Szybka ładowarka GaN Unitek P1117B została wykonana z jakościowych komponentów. To zdecydowanie model, który będzie służył przez lata. Obudowę akcesorium wytworzono z twardego tworzywa sztucznego ABS – urządzenie wspaniale się prezentuje i z pewnością ucieszy obdarowaną osobę!

W zestawie
W pudełku znajdziesz ładowarkę 65 W ze składaną wtyczką US oraz adaptery do gniazdek EU i UK, no i oczywiście instrukcję obsługi po polsku.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- ładowanie do 65W,
- 2 złącza USB-C PD,
- 1 złącze USB-A Quick Charge 30W,
- bardzo mała ładowarka GaN.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3.25 A |
| Moc (W) | 65 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2.95 cm |
| Szerokość | 5.3 cm |
| Głębokość | 5.3 cm |
| Waga | 0.148 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 30 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| W zestawie | 2 adaptery sieciowe: EU; UK |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.