Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Ładowarka GaN 3 porty, PD 66W QC 3.0 czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka z szybkim ładowaniem
Podróżna ładowarka GaN marki Unitek pozwala na jednoczesne ładowanie do 3 urządzeń z sumaryczną mocą 66 W. Wszystkie trzy porty są zgodne ze standardem szybkiego ładowania Qualcomm Quick Charge 3.0. Jeśli musisz szybko wyjść z domu, a okazuje się, że Twój telefon ma tylko 20% baterii, wystarczy że podłączysz go na 15 minut do ładowarki z portem szybkiego ładowania, aby zapewnić sobie energię na resztę dnia. Wystarczy odpowiedni kabel USB i ładowarka Unitek.

Ładowarka Quick Charge z różnymi wtyczkami
Nie jest łatwo znaleźć uniwersalną ładowarkę podróżną z wymiennymi wtyczkami i dużą mocą ładowania. Udało się to połączyć w przypadku ładowarki GaN z szybkim ładowaniem . Sama ładowarka jest wyposażona we wtyczkę amerykańską, a do zestawu dołączono adapter do gniazdek europejskich, brytyjskich i australijskich. W sumie daje to możliwość używania ładowarki w 150 krajach na całym świecie.
Szybkie ładowanie na wielu portach
Podczas ładowania jednego urządzenia przez złącze USB typ C maksymalna moc wynosi 65 W dla laptopów z Power Delivery np. MacBook Air i 36 W dla urządzeń z Qualcomm Quick Charge 3.0, czyli smartfonów i tabletów.
Po podłączeniu urządzeń do obu portów USB-C maksymalna moc wyjściowa na każdym porcie to 30 W. Ładowanie przez jeden port USB-C i jeden USB-A daje maksymalnie 45 W na tym pierwszym i 18 W na drugim. Podczas ładowania trzech urządzeń naraz, pierwszy port USB typu C oferuje maksymalnie 30 W, a drugi port USB-C i USB-A - 18 W.

Niezastąpiona w podróży
Nowoczesna technologia z wykorzystaniem GaN (Azotek galu) umożliwiła zmniejszenie wymiarów ładowarki do minimum przy jednoczesnym zachowaniu jej dużej mocy 66 W. To szczególnie ważne w przypadku podróży samolotem, gdzie każdy centymetr sześcienny miejsca w bagażu podręcznym jest na wagę złota.
Ładowarka podróżna Unitek jest oczywiście wyposażona w zabezpieczenia przed przegrzaniem, zwarciem, przepięciem i przetężeniem. Jest też dopasowana do pracy z napięciem od 100 V (Ameryka) do 240 V (Europa), więc w podróży nie musisz się martwić o bezpieczeństwo.

3 lata gwarancji
Dzięki użyciu materiałów wysokiej jakości i aktualnych, nowoczesnych technologii mamy pewność, że szybka ładowarka sieciowa Unitek posłuży Ci przez długie lata. Na dowód tego dajemy na nią aż 3 lata darmowej gwarancji - po rejestracji zakupu przez aplikację Unitek Search (szczegóły na stronie www.gwarancja-unitek.pl).
Najważniejsze zalety:
- 2 porty USB typ C
- Szybkie ładowanie zgodne ze standardem QC 3.0 na wszystkich portach
- Port USB typu C z Power Delivery 60 W do ładowania laptopów
- Kompatybilność z gniazdkami elektrycznymi w Europie, Wielkiej Brytanii, Ameryce N, Australii, Chinach
- Mniejsza niż wymiary karty kredytowej - więcej miejsca w bagażu
- Moc poszczególnych portów:
- USB-C1: 65W PD3.0, SV/9V/12V/15V-3A/20V-3.25A (obsługa Power Delivery)
- USB-C2: 65W PD3.0, 5V/9V/12V/15V-3N20V-3.25A (obsługa Power Delivery)
- USB-A: 36W QC3.0, 5V/9V/12V-3A/20V-1.8A (obsługa Quick Charge 3.0)
Dane techniczne
| Złącza wewnętrzne | PCI-E |
| Złącza zewnętrzne | RS-232 |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3.25 A |
| Moc (W) | 66 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Waga | 0.25 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.unitek@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 30 szt |
| Materiał zewnętrzny | PC |
| W zestawie | 2 adaptery sieciowe: EU; UK |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.