Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Ładowarka GaN 4 porty, PD 100W QC3.0 czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Ładowarka stworzona do podróży
Dzięki niewielkim wymiarom (63mm x 63mm x 30.5mm) GaN znajdzie miejsce w każdej walizce.
Z wbudowaną, składaną wtyczką amerykańską oraz kompletem adapterów wtyczek australijskich, europejskich i brytyjskich możesz bezpiecznie ładować swoje urządzenia w 150 krajach. Wykorzystanie azotku galu zapewnia wydajne ładowanie oraz kompaktowe wymiary urządzenia.

Inteligentny podział mocy
GaN umożliwia jednoczesne ładowanie na wszystkich czterech portach. Porty USB-C 1. i 2. obsługują do 100 W, a 3. port do 20 W. Port USB-A obsługuje standard Quick Charge 3.0 do 18 W i jest kompatybilny wstecz. Po podłączeniu urządzeń do wszystkich trzech portów USB-C maksymalna moc wyjściowa na pierwszym porcie to 45W, drugim – 30 W, a trzecim – 20 W. Ładowanie przez jeden port USB-C i jeden USB-A daje maksymalnie 65 W na tym pierwszym i 18 W na drugim. Podczas ładowania czterech urządzeń naraz, pierwszy port USB typu C oferuje maksymalnie 45 W, drugi port USB-C – 30 W, a trzeci port USB-C i USB-A – po 7,5 W. Całkowita moc wyjściowa ładowarki to 100 W, osiągalna przy ładowaniu jednego urządzenia z portów USB-C 1 lub USB-C 2.

Wykorzystanie azotku galu, poza kompaktowymi wymiarami, zapewnia wydajne i bezpieczne ładowanie. Dzięki zastosowaniu czterech inteligentnych obwodów urządzenie chronione jest przed przepięciem, przetężeniem, przegrzaniem i zwarciem. Weryfikację stanu ładowania ułatwia podświetlenie LED.
Aby ładowanie było wydajniejsze, zalecamy podłączenie w pierwszej kolejności urządzeń o największym zużyciu energii.

3 lata gwarancji
Dzięki użyciu materiałów wysokiej jakości i aktualnych, nowoczesnych technologii mamy pewność, że szybka ładowarka sieciowa Unitek posłuży Ci przez długie lata. Na dowód tego dajemy na nią aż 3 lata darmowej gwarancji - po rejestracji zakupu przez aplikację Unitek Search (szczegóły na stronie www.gwarancja-unitek.pl).
Najważniejsze zalety:
- 3 porty USB typ C
- port USB – A z szybkim ładowaniem zgodnym ze standardem QC 3.0
- kompatybilność z gniazdkami elektrycznymi w Europie, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii.
- moc poszczególnych portów:
USB-C1 : 100W PD3.0, 5V/9V/12V/15V-3A, 20V-5A
USB-C2: 100W PD3.0, 5V/9V/12V/1fN-3A. 20V-5A
USB-C3: 20W PD3.0, 5V-3A, 9V-2.22A, 12V-1.67A
USB-A : 18W QC3.0, 5V-3A, 9V-2A, 9V-2A
Dane techniczne
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3.05 cm |
| Szerokość | 6.3 cm |
| Głębokość | 6.3 cm |
| Waga | 0.3 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 30 szt |
| Materiał zewnętrzny | PC |
| W zestawie | 2 adaptery sieciowe: EU; UK |
| Ilość portów USB-C | 3 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.