Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Ładowarka biurkowa GaN 100W 2xUSB-A 2xUSB-C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Podłącz do niej jedno, dwa, trzy lub nawet cztery urządzenia jednocześnie i naładuj ich baterie w ekspresowym tempie! Szybka ładowarka USB-C GaN Unitek P1229AWH dysponuje mocą aż 100W, którą dzieli na podłączone urządzenia. Jest nieduża, poręczna i naprawdę solidnie wykonana – idealnie sprawdzi się zarówno w podróży, jak i w domu czy biurze!

Szybkie ładowanie do czterech urządzeń
Unitek P1229AWH to coś więcej niż standardowa ładowarka USB-C – szybkie ładowanie aż czterech urządzeń jednocześnie nie stanowi dla niej najmniejszego problemu! Na jej obudowie znajdziesz dwa porty USB-A ładujące z mocą do 22,5 W i dwa porty USB-C o mocy 100W. Urządzenie jest zgodne ze standardami Power Delivery oraz Quick Charge 3.0.

Inteligentny podział mocy ładowania
Ładowarka USB-C 100W Unitek skrywa w swoim wnętrzu chip najnowszej generacji, który zarządza podziałem mocy na poszczególne podłączone sprzęty. Jeżeli podłączysz jedno urządzenie do jednego z jej gniazd USB-C, to ładowarka GaN zasili jego baterię z mocą maksymalną do 100W. W przypadku podłączenia go do gniazda USB-A bateria zostanie zasilona mocą 22,5W. Podłączenie dwóch urządzeń do gniazd USB-C poskutkuje tym, że z gniazda C-1 popłynie 65W, a z C-2 30W. To wystarczająco dla nawet dwóch lekkich laptopów biznesowych!

Podłączenie dwóch urządzeń do gniazd USB-A sprawi, że ich baterie zostaną zasilone sumaryczną mocą 22,5W. 3 urządzenia to odpowiednio 45+30+18W, lub 65W+22,5W rozkładane na dwa porty. A co jeżeli podłączymy akcesoria do wszystkich gniazd jednocześnie? W takiej sytuacji z USB-C popłynie łącznie 45, a z USB-A 18W energii.

Szybka ładowarka USB-C do laptopa
Ładowarka USB-C Unitek naładuje nie tylko powerbanka czy smartfona, lecz również tablet, a nawet laptopa. Wystarczy, że podłączysz kabel ładowania do gniazda USB-C, a drugą końcówkę wepniesz do MacBooka, ChromeBooka czy jakiegokolwiek innego laptopa zgodnego ze standardem Power Delivery.

Bezpieczne ładowanie baterii
Nie martw się o przeciążenia, przepięcia, przegrzanie ładowarki czy przeładowanie baterii. Ze względu na zastosowane zabezpieczenia ładowarka GaN 100W Unitek nigdy nie uszkodzi baterii w Twoim urządzeniu.

Idealna do biura
Unitek P1229AWH to ładowarka biurkowa USB-C ze stojakiem, którą ustawisz na blacie biurka w pozycji poziomej lub pionowej. Dzięki pionowemu ustawieniu ładowarki podłączanie do niej poszczególnych urządzeń staje się wygodniejsze. W zestawie znajdziesz przewód zasilający o długości 1,5 m, więc ustawisz ją tak, jak Ci wygodnie.

Mała i lekka ładowarka GaN
Ta ładowarka USB-C GaN jest mała, poręczna i lekka – jej wymiary to zaledwie 85.0mm x 85.0mm x 27.5mm co czyni ja jedną z mniejszych na rynku. To trzecia generacja nowoczesnych ładowarek GaN. W ich konstrukcji krzem zastąpiono azotkiem galu (GaN), który lepiej przewodzi napięcie i wolniej się nagrzewa.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy
- ładowarka biurkowa GaN,
- ładowanie z mocą do 100W,
- USB-C Power Delivery – ładowanie laptopów,
- niewielkie wymiary: 85.0mm x 85.0mm x 27.5mm,
- Kolor: biały
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 2.75 cm |
| Szerokość | 8.5 cm |
| Głębokość | 8.5 cm |
| Waga | 0.363 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 30 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| W zestawie | Uchwyt mocujący |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.