Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Ładowarka magnetyczna 3w1 iPhone 15W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowa jakość ładowarek
Ładowarka od telefonu, ładowarka smartwatcha, ładowarka słuchawek - to sporo urządzeń, które wraz z kablami zajmują Twoją cenną przestrzeń.
Rozwiązaniem jest stacja ładująca 3 w 1 od Unitek, pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku, bez straty jakości ładowania. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS, w czarno-srebrnym kolorze, idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń i będzie atrakcyjnym, przyciągającym oko gadżetem.

Moc magnetycznego ładowania
Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego kabla, aby naładować swoje urządzenie! Ładowanie odbywa się bezprzewodowo, wystarczy, że przyłożysz swoje urządzenie do przeznaczonego w stacji miejsca. Przed korzystaniem z tego produktu upewnij się, że Twoje słuchawki, smartwatch lub telefon mają funkcję indukcyjnego ładowania. Stacja ładuje smartfony z mocą do 15W, smartwatche do 5W, a słuchawki do 2,5 W. Możesz ładować swoje urządzenia jednocześnie.

Inteligentny design
Stacja posiada trzy stanowiska do ładowania — wyjmowane wkładki dla smartfonów i smartwatchy oraz statyczną wkładkę, na której można położyć etui ze słuchawkami. Wyjęcie wkładek z konstrukcji nie przeszkadza w wydajnym ładowaniu urządzeń. Wówczas należy podłączyć wkładkę do dołączonego w zestawie przewodu USB-C do USB-A i cieszyć się ładowaniem bez ograniczeń. To doskonałe rozwiązanie, kiedy musisz skorzystać z ładującego się urządzenia.
Zaawansowane technologie
W trosce o bezpieczne ładowanie stacja ma zabezpieczenie przeciwko zwarciu oraz przegrzaniu. Wkładka ładująca smartfony obsługuje technologię rozpoznającą obce obiekty. Ma to swoje zastosowanie zwłaszcza w przypadku noszenia kart płatniczych w etui. Dzięki takiej funkcji masz pewność, że ładowanie Twoich urządzeń jest zarówno szybkie, jak i bezpieczne.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze informacje:
- Stacja ładująca na trzy stanowiska: smartfon, smartwatch, słuchawki
- Ładowanie o mocy 15W (smartfon), 5W (smartwatch) i 2,5W (słuchawki)
- Wkładki ładujące smartfona i smartwatch można odłączyć od konstrukcji do samodzielnego ładowania
- Ochrona przed zwarciem, przegrzaniem, technologia rozpoznawania obcych obiektów (smartfon)
- W zestawie przewód USB-C do USB-A
Dane techniczne
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 15 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 12.6 cm |
| Szerokość | 7.4 cm |
| Głębokość | 17.4 cm |
| Waga | 0.64 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.