Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Ładowarka samochodowa 38 W, uchwyt MagSafe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapomnij o drgającym telefonie w trakcie jazdy i wiecznie rozładowującej się baterii – Unitek P1403A to samochodowa ładowarka MagSafe z silnym magnesem. Dzięki niej Twój telefon utrzyma stabilną pozycję nawet w trakcie jazdy po największych wybojach!

Ładowanie z mocą 15 W
Ładowarka MagSafe do samochodu marki Unitek to sprzęt dla wymagających użytkowników. Dzięki technologii MagSafe bezprzewodowo naładujesz baterię z mocą nawet 15 W. Teraz telefon nie rozładuje się nawet przy jednoczesnym używaniu map, dzwonieniu i uruchamianiu aplikacji. Technologia MagSafe jest kompatybilna z takimi telefonami jak iPhone 14, iPhone 13, iPhone 12, Samsung s20, s21, s22, s23 oraz wieloma innymi nowymi modelami telefonów.

Silne magnesy MagSafe
MagSafe to nie tylko ładowanie – to również silne magnesy, które utrzymają Twój telefon na uchwycie w stabilnej pozycji, dzięki czemu informacje na ekranie będą czytelne nawet w trakcie ostrej jazdy.

Jeden zakup, trzy produkty!
Uchwyt na telefon do samochodu Unitek P1403A składa się z trzech niezależnych elementów. To rozwiązanie nietypowe dla produktów z tej półki cenowej. Wtyczka do zapalniczki samochodowej może działać jako osobna ładowarka. Możesz podłączyć do niej każdy kabel USB lub inną ładowarkę MagSafe. Kabel USB A/USB C również podłączysz do jakiegokolwiek innego sprzętu. A część z magnesem MagSafe? Może posłużyć jako samochodowy uchwyt na smartfon nawet bez podłączonych kabli.

Ładowarka z PowerDelivery
Dwa porty ładowarki, USB-C i USB-A, zapewniają łączną moc 38W. Pozwala to na błyskawiczne ładowanie takich urządzeń jak smartfony czy tablety. Port USB-C umożliwia ładowanie do 20W, 12V1,67A, 9V2,22A i 5V3A. Port USB-A z funkcją Quick Charge 3.0 ładuje do 18W, w tym 12V1,5A, 9V2A i 5V3A. Ładowarka jest kompatybilna z wejściem zasilania DC 12-24V. Wbudowany chipset chroni przed zwarciem i przegrzaniem. Dzięki temu Twoje urządzenia są ładowanie nie tylko szybko, ale i bezpiecznie.

System chłodzenia telefonu
Akcesorium wyposażono w wydajny i cichy wentylator chłodzący telefon. Umieszczenie tego elementu pod magnesem MagSafe dodatkowo chroni baterię smartfona przed przegrzaniem.

Z tym uchwytem wystartujesz nawet w Rajdzie Dakar
Skrajne temperatury? Wyboiste drogi? Takie warunki drogowe to już żaden problem – uchwyt na smartfon Unitek P1403A utrzyma Twój telefon w stabilnej pozycji. Jego system chłodzenia zadba o odpowiednią temperaturę baterii a system MagSafe o szybkie ładowanie i utrzymanie telefonu w pożądanej pozycji. Twój smartfon nie spadnie z uchwytu nawet w trakcie pokonywania wydm na pustyni czy górskich szlaków!

Najważniejsze cechy:
- Szybka ładowarka samochodowa 15W,
- Ładowanie bezprzewodowe MagSafe,
- Solidne magnesy MagSafe,
- Osobny kabel USB-A/USB-C,
- Osobna ładowarka USB-A / C z power delivery do samochodowego gniazda zapalniczki.


Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Moc (W) | 38 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Smartphone |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Uchwyty / Standy / Pady | Do samochodu |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4.25 cm |
| Szerokość | 6.4 cm |
| Głębokość | 6.4 cm |
| Waga | 0.175 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 30 szt |
| W zestawie | Uchwyt mocujący |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.