Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Mobile przewód 2M PD USB C 100W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesne USB C
Przewód C14059BK ma z obu stron nowoczesne, symetryczne wtyki USB C (męskie). Służy do przesyłania danych oraz ładowania urządzeń takich jak tablety, smartfony i ultrabooki w połączeniu z np. komputerem lub ładowarką. Pasuje do wszystkich urządzeń z USB C, także MacBooka Pro, Surface Go, iPad Pro itp.

Błyskawiczne ładowanie
Przewód wspiera technologię Power Delivery co oznacza, ze możesz ładować swoje urządzenia z mocą 200 W i natężeniem 20V/5A (najszybszy dostępny obecnie na rynku standard). Wtyczki są wyposażone w chip E-mark, który kontroluje transmisję danych i elektryczności i jest niezbędny we wszystkich kablach tej klasy.
Synchronizacja ze stylem
Dwumetrowy przewód jest zamknięty w nylonowym oplocie, który redukuje plątanie się i wydłuża życie kabla. Poza walorami użytkowymi po prostu dobrze wygląda, przyjemnie się go używa jako np. przewodu do Nintendo Switch. USB 2.0 zapewnia błyskawiczne przesyłanie danych z prędkością 480 Mbps.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 2 m |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Waga | 0.067 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.