Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Mobile przewód USB-microUSB 2.0 0,5M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prosty i niezawodny
Kabel USB - Micro USB o długości 50cm służący do ładowania i synchronizacji telefonów. Przewód wykonano z czystej miedzi, kabel jest solidny, ale elastyczny. Wtyki są zalewane i wykonane z miękkiego tworzywa, co sprawa, że przewód u ich nasady nie będzie się wyłamywał lub wycierał. Złącze Micro USB jest niewielkie i nie przeszkadza przy podłączaniu przewodu do telefonu w etui. Prosty kabel - ale na lata.

Potrzebujesz przewodu do Quick Charge - tak to właśnie ten przewód!
Przewód przystosowano do szybkiego ładowania, może bowiem przenosić prąd o wartości do 2,4A. To ważne, bo cóż nam po dobrej ładowarce lub po szybkim powerbanku, skoro ograniczeniem będzie najtańszy kabel.
Najlepsze materiały
Przewód jest kompatybilny z USB 2.0. Wykonano go z czystej miedzi i użyto podwójnego ekranowania, dzięki temu zapewnia stabilny i szybki przesył danych podczas transferu plików lub synchronizacji. Przewód jest krótki, zatem nie plącze się po biurku.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk microUSB |
| Długość przewodu | 0.5 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 1 cm |
| Waga | 0.02 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | USB-A (m) do MicroUSB uNITEK |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 400 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.