Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek Obudowa dysku M.2 PCIe NVMe/SATA 10Gbps
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalista w każdym calu
Aluminiowa obudowa Unitek S1225A z interfejsem USB 3.2 Gen2 umożliwia montaż dowolnej pamięci M.2 typu PCIe (NVMe) lub SATA (AHCI).
Idealnie współgra z dyskami o radiatorach do 12,5 mm wysokości. Do slotu pasują dyski z kluczem „M key” i „M+B key” o różnych długościach: 42 mm, 60 mm lub 80 mm.

Z szybkością błyskawicy
Obudowa zapewnia transfer danych z prędkością do 10Gbps. Działa z technologią UASP (USB Attached SCSI Protocol) oraz instrukcją TRIM (ATA Data Set Management Command).
Dzięki UASP urządzenie USB może ustalać kolejność komend i wykonywać kilka poleceń jednocześnie. Zwiększa to transfery odczytu, jak również zapisu o około 30% w porównaniu do tradycyjnych urządzeń USB.
TRIM informuje dysk SSD, które bloki danych są nieużywane i pozwala na ich ponowne zapełnienie danymi. Zwiększa to wydajność oraz wydłuża żywotność dysku.

Solidny pancerz
Obudowa nie tylko ochroni dysk przez zewnętrznymi uszkodzeniami, ale także świetnie odprowadza ciepło ze względu na wysoką jakość materiału, dołączone podkładki termiczne, jak również przemyślany design z aluminiowymi żeberkami. Niewielkie rozmiary pozwolą schować ją nawet do małej, damskiej torebki. Pomyślano także o trybie Autosleep celem zwiększenia oszczędności baterii – tryb Autosleep uruchamia się po 30 minutach bezczynności. Slot na dysk jest wysuwany i zawiera zabezpieczenie chroniące przed przypadkowym wysunięciem. Dołączony, płaski kabel jest wytrzymały oraz będzie służył przez lata.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Standard USB 3.2 Gen2 10Gbps z wsteczną kompatybilnością
- Kompatybilność z dyskami PCIe (NVMe) lub SATA (AHCI)
- UASP i TRIM
- Tryb Autosleep
- Design wspomagający odprowadzanie ciepła
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Obudowa |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt |
| Złącza wewnętrzne | SATA |
| Format dysku | M.2 |
| Interfejs dysku | PCI-E |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 0.3 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Współpraca z systemami | Android |
| Wysokość | 2.4 cm |
| Szerokość | 4.6 cm |
| Głębokość | 10.7 cm |
| Waga | 0.168 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Adapter na USB-A |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.