Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek Obudowa dysku M.2 SSD PCIe/NVMe 40Gbps USB4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Profesjonalista w każdym calu
Aluminiowa obudowa kompatybilna z dyskami typu M.2 oraz interfejsem PCIe (NVMe). Idealnie pasuje do dysków z radiatorami do 12,5 mm wysokości. Do slotu pasują dyski z kluczem „M key” i „M+B key” o długości 80 mm.

Z szybkością błyskawicy
Obudowa wspiera USB4 i Thunderbolt 3/4 oraz transfer danych z prędkością aż do 40Gbps. Działa z technologią UASP (USB Attached SCSI Protocol) oraz instrukcją TRIM (ATA Data Set Management Command).
Dzięki UASP urządzenie USB może ustalać kolejność komend i wykonywać kilka poleceń jednocześnie. Zwiększa to transfery odczytu, jak również zapisu o około 30% w porównaniu do tradycyjnych urządzeń USB.
TRIM informuje dysk SSD, które bloki danych są nieużywane i pozwala na ich ponowne zapełnienie danymi. Zwiększa to wydajność oraz wydłuża żywotność dysku.

Solidny pancerz
Obudowa nie tylko ochroni dysk przez zewnętrznymi uszkodzeniami, ale także świetnie odprowadza ciepło ze względu na wysoką jakość materiału, dołączone podkładki termiczne, jak również przemyślany design z aluminiowymi żeberkami.

Niewielkie rozmiary pozwolą schować ją nawet do małej, damskiej torebki. Slot na dysk jest wysuwany oraz posiada zabezpieczenie, które ochroni przed przypadkowym wysunięciem. Dołączony płaski przewód jest wytrzymały i będzie służył przez lata.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Standard USB4 40 Gbps z wsteczną kompatybilnością
- Wspiera Thunderbolt 3 oraz 4
- Kompatybilność z dyskami 2 PCIe/NVMe
- UASP i TRIM
- Design wspomagający odprowadzanie ciepła
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Obudowa |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt |
| Złącza wewnętrzne | PCI-E |
| Format dysku | M.2 |
| Interfejs dysku | PCI-E |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Złącze wyjściowe | Port USB-C |
| Standard USB | USB 40Gbps |
| Współpraca z systemami | Android |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 2.4 cm |
| Szerokość | 4.6 cm |
| Głębokość | 10.7 cm |
| Waga | 0.197 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Śrubokręt |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.