Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek PCI Express kontroler 2x RS-232 Y-7504
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Karta rozszerzeń na interfejsie PCI-Express. Idealne rozwiązanie dla nowych komputerów PC z płytami bez portu szeregowego z małą ilością zwykłych portów PCI.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Pozostałe |
| Złącza wewnętrzne | PCI-E |
| Złącza zewnętrzne | RS-232 |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Waga | 0.071 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 50 szt |
| Materiał zewnętrzny | Metal |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.