Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Podstawka pod laptop USB-C HDMI 4K PD 100W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Stwórz ergonomiczne stanowisko pracy, w którym laptop zawsze jest ustawiony pod właściwym kątem i gdzie nie brakuje żadnych wolnych złączy. Stand pod laptopa USB-C Unitek łączy w sobie zalety dwóch akcesoriów – podstawki i huba USB. To stacja dokująca z podstawką, która sprawdzi się w każdym nowoczesnym biurze!

Podstawka na laptop z hubem USB
W dolnej części podstawki znajdziesz dwa gniazda USB-A o przepustowości do 5 Gbps, złącze sieciowe RJ 45, gniazdo HDMI umożliwiające wyświetlanie obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K 60 Hz oraz dwa gniazda USB-C. Pierwsze gniazdo USB-C służy do podłączenia laptopa, drugie natomiast jest portem ładowania.

Ładuj laptopa przez port w podstawce
W podstawce znajdziesz gniazdo USB-C PD 100W. Podłącz ładowarkę do tego gniazda i rozpocznij ładowanie laptopa! Dzięki zastosowaniu technologii Power Delivery bateria Twojego notebooka jest bezpieczna – urządzenie samodzielnie dostosuje moc ładowania do możliwości technicznych urządzenia.

Dwa produkty w jednym!
W jednym zestawie otrzymujesz dwa produkty – podstawka laptopa i hub mogą być używane niezależnie, bądź tworzyć jeden zestaw. Hub USB jest wsuwany w dolną część podstawki. System łączenia obu akcesoriów jest intuicyjny i bardzo wygodny.

Stwórz ergonomiczne stanowisko pracy!
Zapomnij o bolącym karku i plecach. Podstawka pod laptopa Unitek zapewni Ci pełnię wygody w trakcie pracy. Główną podstawą standu można obracać o 360 stopni – teraz w prosty sposób możesz prezentować efekty swojej pracy innym osobom siedzącym przy biurku. Wysięgniki łączące podstawę główną z tacką na laptopa można ustawić pod dowolnym kątem w zakresie 180 stopni – teraz możesz ustawić ekran laptopa dokładnie pod takim kątem i na takiej wysokości, która umożliwi Ci pracę w komfortowych warunkach!

Kompatybilna z różnymi rozmiarami laptopów
13, 14, 15 czy 17 cali – to nieistotne! Podstawka po laptopa Unitek jest sprzętem uniwersalnym, przeznaczonym do różnej wielkości laptopów. Jeżeli więc szukasz podstawki na laptop w przedziale 13 do 17 cali, to wspaniale trafiłeś.

Stabilna i estetycznie wykonana
Podstawka na laptop z ładowaniem PD Unitek została wykonana ze zmatowionego stopu aluminium w kolorze Space Grey. Na tacce znajdziemy elementy z tworzywa sztucznego odpowiedzialne za utrzymanie laptopa na tacce. Maksymalne obciążenie podstawki to aż 6 kg dlatego stabilne wysięgniki utrzymają pożądany kąt nawet jeżeli na tacce umieścimy ciężkiego i dużego laptopa.

W zestawie:
- 1x podstawka na laptop
- 1x hub USB
- 1x kabel USB-C/USB-C

Najważniejsze cechy:
- Maksymalne obciążenie do 6 kg,
- Hub USB: HDMI, 2x USB-A, 1xUSB-C PD, RJ 45,
- Drugie złącze USB-C do podłączania laptopa,
- Wymiary: 260mm x 224mm x 48mm,
- Odpowiednia dla laptopow 14-17 cali,
- Obrotowa podstawa (360 stopni),
- Zakres ruchu wysięgników 180 stopni.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Dock |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C (zasilanie) |
| Długość przewodu | 0.6 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | MacBook Pro |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Przeznaczenie | Do domu / biura |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4.8 cm |
| Szerokość | 22.4 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Waga | 1.228 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.