Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Unitek Przełącznik KVM 4K HDMI 2.0 2-in 1-out +USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dwa w jednym
Przełącznik Unitek V307A pozwala na połączenie jednego monitora z wejściem HDMI z dwoma komputerami, konsolami do gier lub innymi urządzeniami, posiadającymi porty USB. Bez problemu podłączysz dodatkowe wsparcie sprzętowe na zajęcia edukacyjne czy w ramach poszerzenia zaplecza technicznego dla graczy.

Czysty obraz
Port HDMI 2.0 obsługuje rozdzielczość aż do 4K z częstotliwością 60Hz, dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół obrazu, a oko cieszyć będzie głębia koloru. Usługa HDCP 2.2 umożliwi nadawanie treści cyfrowych takich platform, jak Netflix, HBO lub Prime Video w podobnej jakości.

Wygodna obsługa
Przełącznik KVM z komputerami połączysz za pomocą dwóch znajdujących się w zestawie kabli USB-A na USB-B o długości 1.3m. Porty USB pozwolą na podłączenie myszy, klawiatury, pendrive'a, a nawet drukarki. Widok z jednego urządzenia do drugiego możesz przełączyć za pomocą jednego przycisku.

Bezpieczeństwo i niezawodność
Inteligentny obwód ochrony ESD zapewnia, że urządzenia są chronione przez cały czas użytkowania.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Porty upstream:
- 2x HDMI 2.0
- 2x USB-B
- Porty downstream:
- 1x HDMI 2.0
- 2x USB-A
- 2x USB-A do myszy/klawiatury
- Wymiary: 14,5 cm x 6,7 cm x 2,2 cm
- Materiał: metal
- Kolor: szary
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik |
| Złącze 1 | Port tulejkowy 5.5mm |
| Złącze 2 | Port HDMI |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Zastosowanie | Video |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Ilość portów HDMI | 3 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 2.2 cm |
| Szerokość | 6.7 cm |
| Głębokość | 14.5 cm |
| Waga | 0.57 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 25 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.