Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Przełącznik KVM 4x USB-A 5Gbps aktywny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Zapomnij o irytującym przełączaniu kabli przy każdej zmianie laptopa! KVM Unitek to hub usb do dwóch komputerów – podłącz do niego oba urządzenia, a z drugiej strony myszkę i inne sprzęty peryferyjne. Teraz wystarczy nacisnąć guzik znajdujący się na obudowie – w ten sposób ustalisz, który komputer ma korzystać z podłączonych akcesoriów!
Podłącz i używaj!
Rozdzielacz USB KVM Unitek H1310A to urządzenie niezwykle proste w obsłudze – po podpięciu wszystkich urządzeń cała obsługa polega na naciśnięciu jednego guzika. Aby korzystać z akcesorium, nie musisz instalować żadnych sterowników. Rozdzielacz KVM Unitek jest gotowy do pracy z każdym nowoczesnym systemem operacyjnym – dlatego naprawdę wystarczy podłączyć i używać.

Rozszerz możliwości komputera!
Doskwiera Ci brak gniazd USB w Twoim komputerze czy laptopie? To wspaniale się składa, bo rozdzielacz USB KVM marki Unitek wyposażono w aż 4 gniazda USB 3.0 – to dodatkowe porty, które możesz wykorzystać tak, jak chcesz!

Standard USB 3.1 Gen 1
Hub do montażu w blacie mieści w sobie dwa porty USB-A oraz jeden port USB-C. Każdy z nich obsługuje standard USB 3.1 Gen 1 (SuperSpeed), który gwarantuje przepustowość 5 Gbps. Umożliwia to błyskawiczny i stabilny transfer plików. Łatwo podłączysz dyski zewnętrzne czy pendrive, bez schylania pod biurko, a transfer będzie równie szybki co w oryginalnym porcie komputera.

Idealny do biura i domu
Przełącznik 4x USB 3.0 to urządzenie, którego nie powinno zabraknąć w żadnym nowoczesnym biurze – zarówno tym domowym, jak i firmowym. Przepinanie kabli jest irytującą czynnością, z którą w szczególności mają do czynienia osoby używające komputerów przenośnych i kursujące z nimi między biurem a domem czy szkołą. Jeżeli więc szukasz prezentu dla takiej osoby, to KVM USB Unitek jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę!

W zestawie
Do prawidłowego działania switch potrzebuje dodatkowego zasilania 5 V — odpowiedni przewód znajduje się w zestawie. Podobnie jak dwa kable USB-A na USB-C do podłączenia laptopów lub komputerów.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Dwa wejścia USB-C do podłączenia dwóch komputerów
- Przełączanie przyciskiem między hostami
- 4 porty USB-A 5 Gbps
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik |
| Złącze 1 | Port tulejkowy 3.5mm |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Ilość portów USB-A | 4 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 5.4 cm |
| Głębokość | 9.4 cm |
| Waga | 0.166 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.