Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Przełącznik sygnału HDMI 1.4b 3 IN-1 OUT 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przełącznik pozwala na podłączenie 3 różnych źródeł HDMI (odtwarzacz HD, nagrywarka, komputer PC, konsola do gier itp.) do 1 telewizora/projektora HD. Wspiera rozdzielczość 4K (UHD) (3840X2160) Obsługuje formaty video zapisane w rozdzielczości 480p, 720p, 1080i oraz 1080p oraz jest w pełni kompatybilny z urządzeniami HDCP.
Kompatybilne z Dolby® TrueHD, DTS-HD for uncompressed 7.1 digital surround sound.
Przełączanie źródeł za pomocą pilota lub za pomocą przycisku na przednim panelu.
Ważna informacja!!
Podłączone przewody nie mogę być dłuższe niż 15m!!
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik |
| Złącze 1 | Port tulejkowy 5.5mm |
| Złącze 2 | Port HDMI |
| Zastosowanie | Video |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Ilość portów HDMI | 4 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Szerokość | 15.5 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Waga | 0.2 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Pilot |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.