Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Przełącznik sygnału HDMI 1.4b 5 IN-1 OUT 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Przełącznik pozwala na podłączenie 5 różnych źródeł HDMI (odtwarzacz HD, nagrywarka, komputer PC, konsola do gier itp.) do 1 telewizora/projektora HD. Obsługuje formaty video zapisane w rozdzielczości 480p, 720p, 1080i oraz 1080p oraz jest w pełni kompatybilny z urządzeniami HDCP.
Kompatybilne z Dolby® TrueHD, DTS-HD i dźwiękiem przestrzennym 7.1. Switcher może służyć także jako złączka HDMI, ale należy pamiętać, że podłączone przewody nie mogą być dłuższe niż 10 m. Diody LED informują o statusie podłączonych urządzeń. Przełączanie źródeł za pomocą pilota (w zestawie) lub za pomocą przycisku na przednim panelu.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Specyfikacja techniczna:
- Złącze 1: Port wejścia HDMI 1.4
- Złącze 2: 4 x port wyjścia HDMI 1.4
- Zastosowanie: audio-video
- Maksymalna rozdzielczość: 4K (3840X2160) @ 30 Hz
- Wykończenie: ciemnoszare aluminium, diody LED
- Wymiary: 110mm x 60mm x 19.06mm
- Technologie: zgodność z HDCP 1.3, dźwięk wielokanałowy 7.1
W zestawie:
- Switch HDMI
- Instrukcja
- Przewód USB-A na wtyk tulejkowy do zasilania
- Pilot (kontroler)
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik |
| Złącze 1 | Port tulejkowy 5.5mm |
| Złącze 2 | Port HDMI |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Ilość portów HDMI | 5 szt |
| Wysokość | 1.9 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Waga | 0.2 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Pilot |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.