Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Rozgałęźnik sygnału HDMI 1.4b 1 IN-4 OUT 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozdzielacz HDMI umożliwia przesyłanie obrazu z 1 źródła aż na 4 ekrany. Wspiera rozdzielczość UHD 4K (3840X2160) Obsługuje formaty video zapisane w rozdzielczości 480p, 720p, 1080i oraz 1080p oraz jest w pełni kompatybilny z urządzeniami HDCP.
Ważna informacja!!
Podłączone przewody nie mogę być dłuższe niż 10m!!
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik |
| Złącze 1 | Port tulejkowy 5.5mm |
| Złącze 2 | Port HDMI |
| Zastosowanie | Video |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Ilość portów HDMI | 5 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.9 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Waga | 0.223 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Zasilacz |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.