Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek S1103A Obudowa USB 3.1 HDD/SSD SATA 6G UASP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obudowa USB 3.1 do dysków SATA 2.5". Zgodna ze standardem SATA III jak i UASP.

Wygodna obsługa
Urządzenie charakteryzuje prosta obsługa bez użycia narzędzi, solidna ochrona dla dysku jak i doskonałe odprowadzanie ciepła. Urządzenie będzie przydatne dla tych wszystkich użytkowników którzy zmagają się z koniecznością przenoszenia swoich dysków i danych, lub po prostu dla tych którzy chcą zamienić swój dysk w dysk zewnętrzny umieszczając go w eleganckiej obudowie USB 3.1

Ekstremalnie szybka
W obudowie tej zaimplementowano technologię UASP (USB Attached SCSI), dzięki temu protokołowi urządzenie USB może kolejkować komendy i wykonywać kilka poleceń w jednym czasie. Zwielokrotnia to transfery odczytu i zapisu o średnio 30% w porównaniu do tradycyjnych urządzeń USB.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Obsługa bez użycia narzędzi
- Solidna przezroczysta obudowa
- Wskaźnik LED
- Obsługa dysków 2.5"
- Obsługa standardu SATAIII
- Obsługa standardu UASP (USB Attached SCSI) - wzrost prędkości odczytu, zapisu średnio o 30%
- Elegancki wygląd kompaktowy rozmiar
- Sleep mode
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Obudowa |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt |
| Złącza wewnętrzne | SATA |
| Format dysku | 2.5'' |
| Interfejs dysku | SATA |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port microUSB |
| Długość przewodu | 0.3 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 1.4 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 12.6 cm |
| Waga | 0.074 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.