Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Stacja dokująca 12w1, HDMI 8K, USB 4, 100 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Multiport Unitek D1079A – czyli jeden produkt a co najmniej dwanaście korzyści! HUB został wyposażony w dwanaście portów – 3 złącza USB-A, Display Port 1.4, HDMI 2.1, trzy złącza USB-C, ethernet RJ45, sloty kart SD i MicroSD oraz wejście/wyjście słuchawkowe jack 3,5 mm. Podłącz replikator portów D1079A kablem USB do komputera i poznaj prawdziwą moc drzemiącą w tym urządzeniu – teraz już na pewno nie zabraknie Ci wolnych portów w komputerze czy laptopie!

Hub HDMI 8K
Rozdzielacz Unitek D1079A został wyposażony w port HDMI w wersji 2.1 oraz DisplayPort 1.4. Standard ten pozwala na przesyłanie obrazu w ostrej jak brzytwa rozdzielczości 8K.
Podczas, gdy używamy tylko jednego portu możemy przesłać wideo w rozdzielczości 8K 60Hz /4K 120 Hz/ Full HD 240 Hz, natomiast kiedy używamy złącz HDMI i DisplayPort jednocześnie, maksymalna rozdzielczość jaką jesteśmy w stanie uzyskać to 8K 30 Hz / 4K 60 Hz / Full HD 120 Hz. Urządzenie pozwala na pracę na dwóch, bądź nawet trzech ekranach jednocześnie.

Zapomnij o powolnym zgrywaniu danych
Urządzenie łączy się z komputerem przez złącze USB 4. USB 4 to najnowszy standard USB, który umożliwia przesył danych z prędkością 40 Gbps. Złącza w urządzeniu obsługują prędkości od 5 do 10 Gbps – takie wartości pozwolą na szybkie zgrywanie nawet bardzo dużych plików. To łącznie aż 6 dodatkowych portów USB – multiport Unitek D1079A to coś więcej niż zwykła stacja dokująca. Laptop, a nawet komputer stacjonarny często w standardzie nie jest wyposażony w tyle portów, ile znajdziemy w tym akcesorium!

Zgrywaj dane z kart pamięci
W modelu Unitek D1079A nie zabrakło również dwóch slotów kart pamięci. Możesz więc w wygodny sposób zgrywać dane z karty, na kartę czy przeglądać pliki zapisane na kartach SD i MicroSD.

Wbudowana karta dźwiękowa i sieciowa
Hub Unitek D1079A to multiport z prawdziwego zdarzenia – dlatego w sprzęcie nie zabrakło również gniazda jack 3,5 cala, do którego możesz podłączyć słuchawki lub sprzęt audio. Ten sam port obsługuje również wejście mikrofonowe. W urządzeniu znajdziesz również kartę sieciową o przepustowości 1000 Mbps, dzięki niej, połączysz się ze światem przez kabel RJ 45.

Najważniejsze cechy:
- 13 użytkowych portów:
- Wejście/wyjście jack 3,5 mm,
- 3 złącza USB-A,
- 4 złącza USB-C,
- Slot kart SD i MicroSD
- Złącze sieciowe RJ-45,
- Złącze HDMI 2.1,
- DisplayPort 1.4.
- Najwwyższe standardy HDMI 2.1 i DP 1.4 , dzięki czemu możesz podłączyć ekrany 8K i 4K
- Uniwersalna - działa z komputerami z portem Thunderbolt 3 i 4 oraz z USB-C

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Złącze 2 | Port DP |
| Długość przewodu | 0.8 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Video |
| Standard USB | USB 40Gbps |
| Standard Video | HDMI 2.1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 8K |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Ilość portów USB-A | 3 szt |
| Ilość portów DP | 1 szt |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2.05 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Waga | 0.224 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Ilość portów audio 3.5mm | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.