Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Stacja klonująca 2x M.2 PCIe/NVMe 10 Gbps
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stacja dokująca pozwala na szybkie klonowanie danych pomiędzy dwoma dyskami PCIe/NVMe M.2 lub dyskiem a komputerem.
Klonowanie danych offline
Stacja jest kompatybilna z dyskami SS2 42/60/80 mm, zarówno z kluczem M, jak i B + M. Możliwe jest stosowanie dysków o pojemności do 16 TB. Nie potrzebujesz komputera do klonowania danych między dwoma dyskami – wystarczy, ze umieścisz je w stacji. Instalacja dysków jest beznarzędziowa. Aby rozpocząć proces klonowania danych wystarczy przytrzymać frontowy przycisk minimum 3 sekundy. Postęp całego procesu widoczny jest na diodach LED. Po pół godziny bezczynności stacja przechodzi w tryb uśpienia.

Błyskawiczny transfer danych w standardzie 10 Gbps
Chcesz przenieść dane ze swojego PC? Dzięki technologii Plug&Play nie musisz instalować żadnych sterowników. Do zestawu dołączony jest metrowy kabel USB-C w standardzie USB 3.2 Gen2. Zapewnia to prędkość 10 Gbps (dla porównania USB 3.0 gwarantuje prędkość 5Gbps, a USB 2.0 – 480 Mbps; stacja jest kompatybilna ze starszymi portami, do USB 1.1 włącznie). Do prawidłowego procesu transferu danych wymagany jest system operacyjny: Windows 10/ 8.1/8/7/Vista/XP (32/64bit), Linux lub Mac OS 10.12. Zastosowanie technologii UASP (USB Attached SCSI Protocol) i TRIM dodatkowo przyspiesza i zwiększa wydajność procesu klonowania danych.
Bryła stacji, przypominająca kształtem piankę, pomaga w zabezpieczeniu przed kurzem. Dzięki wbudowanemu wentylatorowi nie musisz martwić się o przegrzanie swoich dysków. Podstawa wykończona silikonem zabezpiecza urządzenie przed niechcianym przesuwaniem. Niewielkie wymiary (93mm x 93mm x 132mm) sprawiają, że stacja doskonale wkomponuje się w Twoją przestrzeń do pracy.

Maksymalna pojemność dysków
Dołączony do zestawu zasilacz 12V 3A pozwala na swobodne używanie dwóch dysków o pojemności do 18 TB. Jednakże zastosowany w urządzeniu chipset ASM2362 obsługuje również dyski o większej pojemności, ale te mogą wymagać podłączenia silniejszego zasilania 12V 5A.
Standard USB 10 Gbps
Stacja obsługuje przesyłanie danych z szybkością 10 Gbps, czyli zgodnie ze standardem znanym jako USB 3.1, USB 3.1 Gen 2 lub USB 3.2 Gen 2. Niezależnie od zmieniającej się przez lata nazwy, to bardzo szybki transfer danych, który ułatwia pracę z dużymi plikami.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy
- Obudowa na dyski PCI-e/NVM-e:
- USB 10Gbps:
- Klonowanie offline, bez użycia PC:
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Mostek / Stacja dokująca |
| Ilość obsługiwanych dysków | 2 szt |
| Format dysku | M.2 |
| Interfejs dysku | PCI-E |
| Standard USB | USB 10Gbps |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 13.2 cm |
| Szerokość | 9.3 cm |
| Głębokość | 9.3 cm |
| Waga | 0.5 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| W zestawie | Zasilacz |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.