Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Stacja ładująca 3 x USB-A 20W, 3 x USB-C PD 60W, 80W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Szybkie ładowanie smartfona? Pewnie, że tak! Ładowanie laptopa z portu USB-C? Bez problemu! Ładowanie Kindle, smartwatcha, słuchawek bluetooth, tableta albo pada do konsoli? Oczywiście, podłącz i zaczynamy ładować! Stacja ładowania uCharge HP6 Unitek naładuje każde urządzenie ładowane z portu USB. Może ładować aż do sześciu akcesoriów jednocześnie. To coś więcej niż zwykła szybka ładowarka do smartfona. To akcesorium, dzięki któremu zapomnisz o standardowych ładowarkach dedykowanych dla danego urządzenia!
Najważniejsze cechy:
- Trzy gniazda USB-C PD i 3 gniazda USB-A – ładowanie do 6 urządzeń jednocześnie
- Stacja ładująca 80 W – Unitek uCharge HP6 to ładowarka 80 W, która może dzielić tę moc na wszystkie podłączone urządzenia.
- Gniazdo USB-C 60 W – ładowanie laptopa zgodnego ze standardem Power Delivery
- Dwa gniazda szybkiego ładowania USB-C 20 W – szybkie ładowanie smartfona
- Gniazda niskonapięciowe USB-A – ładowanie słuchawek, smartbanda lub smartwatcha
- Podstawki na ładowane akcesoria – teraz każde urządzenie będzie zawsze pod ręką!

Szybkie ładowanie Smartfona
Unitek uCharge HP6 to bardzo szybka ładowarka do iPhone, Samsunga i jakiegokolwiek innego smartfona! Podepnij urządzenie do jednego z portów szybkiego ładowania – do wyboru masz dwa gniazda USB-C o mocy 20 W lub jedno o mocy 60 W. Chipy zastosowane w stacji ładowania odpowiadają za inteligentne dopasowanie mocy ładowania do możliwości baterii w danym urządzeniu.

Idealna do biura i domu
Poplątane kable nigdzie nie wyglądają dobrze – burzą harmonię zarówno domowej jak i biurowej przestrzeni. Dlatego stacja ładująca Unitek uCharge HP6 została wyposażona w specjalne separatory, czyli przegródki, w których umieścisz wszystkie ładowane urządzenia. To koniec z kablami walającymi się po biurku i szukaniem wolnych gniazdek podłączanie kolejnych ładowarek – teraz każde z nich możesz podpiąć krótkim kabelkiem do stacji ładującej i umieścić między przekładkami.

Ładowarka do słuchawek bluetooth
Ładowarka 6xUSB Unitek została wyposażona w trzy gniazda USB-A 5V 2.4A stworzone z myślą o bezpiecznym ładowaniu urządzeń takich jak słuchawki bluetooth, smartbandy czy smartwatche.

Bezpieczne ładowanie baterii w telefonie
Urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenia antyprzepięciowe, antyzwarciowe, chroniące baterię przed przeładowaniem i przegrzaniem. Stacja ładowania USB bezpiecznie naładuje baterię zarówno słuchawek bluetooth jak i w laptopie, smartfonie czy jakimkolwiek innym urządzeniu!

Wygodne ładowanie smartwatcha i słuchawek
Stacja ładowania 80W została również wyposażona w osobny stand na słuchawki bluetooth i smartwatcha. Oba te akcesoria możesz ładować jednocześnie na osobnych stojakach.
Zestaw zawiera:
- Stacja ładowania USB 80 W,
- Zasilacz 20 V/4 A,
- Stojak na smartwatcha,
- Stojak na słuchawki bluetooth,
- 5 wysokich przegródek, 3 niskie przegródki
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 80 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Smartphone |
| Ilość portów USB-A | 3 szt |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Szerokość | 18.5 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Waga | 0.9 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Ilość portów USB-C | 3 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.