Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Stojak na laptopa, pionowy, aluminium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Minimalistyczna podstawka pod laptop Unitek OT172GY została wykonana z wysokiej jakości aluminium, łączy funkcjonalność z estetyką. Idealna dla osób ceniących kompaktowe rozwiązania i praktyczny design.
Przemyślany design
Podstawka pod laptop została starannie zaprojektowana, aby spełnić oczekiwania użytkowników poszukujących równowagi pomiędzy estetyką a praktycznością. Wykonana z lekkiego, a jednocześnie trwałego aluminium, prezentuje się nie tylko nowocześnie, ale także oferuje solidne wsparcie dla laptopa.
Wszechstronne rozwiązanie
Unikalna konstrukcja podstawki Unitek umożliwia bezpieczne umieszczenie laptopa o szerokości do 42 mm. To idealne rozwiązanie dla użytkowników posiadających różne modele laptopów, którzy chcą, aby ich podstawka była równie wszechstronna, co ich sprzęt.

Optymalne chłodzenie
Podstawka nie posiada wbudowanych wentylatorów, co oznacza, że praca z nią jest cicha i bezproblemowa. Dzięki pionowemu ustawieniu laptopa jego chłodzenie działa wydajniej, co jest istotne dla użytkowników wymagających stabilnej pracy swojego sprzętu.
Prosta instalacja, komfortowa praca
Montaż laptopa na podstawce jest niezwykle prosty. Wystarczy położyć laptop na podstawce, a mocowanie się zaciśnie. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort pracy.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Dla urządzeń | MacBook Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.64 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Waga | 0.31 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.