Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek U304A wzmacniacz sygnału USB-C na USB(A) 5M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Unitek wzmacniacz sygnału USB na odległość 5 m
Zwykły kabel USB może wydajnie działać na odległość maksymalnie 2-3 metrów, dlatego jeśli potrzebujesz czegoś więcej, rozwiązaniem problemu jest specjalny przedłużacz ze wzmacniaczem. Przedłużacz USB-C na USB-A U304A marki Unitek ma długość aż 5 metrów i doskonale sprawdzi się do podłączenia urządzeń antenowych: kart WiFi, odbiorników DVB-T, a także drukarek, mikrofonów, rejestratorów czy jako bardzo długi kabel zasilający do smartphone’a lub ultrabooka.

Kabel USB typ c ze wzmacniaczem i chipsetem premium
Wbudowany chipset Premium, żyły z czystej miedzi, niklowane wtyki, dodatkowe wejście na opcjonalne zasilanie (zasilacz 5V/2A z wtykiem tulejkowych 3,5 mm można dokupić osobno) powodują, że przewód U304A przedłuża i wzmacnia sygnał USB 3.1 Gen 1 (5 Gbit/s) bez utraty jego jakości.
Przedłużacz USB A 5m
Kabel jest cienki (4,6 mm średnicy) i giętki co sprawia, że doskonale nadaje się do wszelkich prac instalacyjnych, łatwo go ułożyć i schować. Aluminiowe obudowy wtyczek sprawiają, że przedłużacz nie tylko ładnie wygląda, ale jest solidny i długo posłuży – zwłaszcza, że szybkie USB 3.1 nie straci na aktualności.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port tulejkowy 3.5mm |
| Długość przewodu | 5 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Waga | 0.201 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.