Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Wzmacniacz sygnału, przedłużacz USB 3.1 15m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Długi przedłużacz USB
Czasem potrzebujesz przedłużacza USB, który prześle dane na dużą odległość bez strat na szybkości połączenia. Rozwiązaniem jest przedłużacz USB 3.1 Gen 1 ze wzmacniaczem sygnału. W ofercie Unitek znajdują się takie przedłużacze o długości 5 i 10 i 15 m. Doskonale sprawdzają się w połączeniach urządzeń antenowych: kart WiFi, odbiorników DVB-T, ale także drukarek, czytników kodów kreskowych oraz wszelkich innych urządzeń USB.
Standard USB 3.1 Gen 1
Wbudowany chipset Premium i dodatkowe wejście na opcjonalne zasilanie powodują, że przewód Y-3003C przedłuża i wzmacnia sygnał USB 3.1 Gen 1 (5 Gbit/s) bez utraty jego jakości, a transfer jest lepszy nawet o 20% w stosunku do tradycyjnych przedłużaczy.
Walory użytkowe
Kabel jest cienki (6 mm średnicy) i giętki co sprawia, że doskonale nadaje się do wszelkich prac instalacyjnych, łatwo go ułożyć i schować.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy
- Przedłużacz USB 3.1 15 metrów
- Dodatkowe zasilanie przez port DC 3,5 mm
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port tulejkowy 3.5mm |
| Długość przewodu | 15 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 1500 cm |
| Waga | 0.962 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | A przedłużacz usb 3.0 |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.