Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek Y-1039 mostek USB 3.0 - SATA III 2,5''/3,5''
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podłącz dysk SATA przez port USB
Adapter Y-1039 umożliwia podłączeniu dysku SATA 2,5" lub 3,5" bezpośrednio do portu USB komputera lub innego urządzenia IT/RTV. Zastosowanie jego jest wszechstronne: do szybkiego backupu, w celach serwisowych, możesz podłączyć dysk do rutera i ściągać filmy lub gry z Internetu. Y-1039 pracuje nie tylko z dyskami HDD lub SSD. Jego główną zaletą jest prostota i szybkość podłączenia.
Szybki transfer danych
Technologia USB 3.0 w połączeniu z interfejsem SATA III pozwala na osiągnięcie szybkiego transferu danych - do 5 Gbps. W zestawie znajdziemy zasilacz, który będzie potrzebny przy podłączaniu dysków talerzowych i innych urządzeń, które dla prawidłowej pracy potrzebują więcej prądu. Funkcja Sleep Mode wyłącza twardy dysk po 30 minutach bezczynności, co oszczędza prąd i zwiększa żywotność dysku. Dioda LED sygnalizuje transfer danych.

Wygoda użycia
Technologia UASP (USB Attached SCSI Protocol) zwiększa prędkość transmisji w przypadku długich bloków danych. Zapisywanie danych jest przyspieszone o 40%, odczyt o nawet 70%.
Plug&Play/Hot Swap
Wystarczy go podłączyć i natychmiast jest gotów do działania, bez instalowania sterowników. Możliwe jest nawet zmienienie dysku bez odłączania i ponownego przyłączania adaptera.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Złącze 1: USB 3.0 (3.1 gen 1) Typ-B (żeńskie)
- Złącze 2: SATA III/II/I
- Obsługa bez użycia narzędzi
- Obsługa dysków: SATA I, SATA II i SATA III, 2,5"/3,5”; HDD i SSD
- Technologie: Plug&Play, Sleep Mode, UASP
- Wymiary: 72 mm x 22 mm
- Długość przewodu: 80 cm
- Kompatybilny z systemami: 2000 /XP /Vista/7/ 8 (32/64-bit), Mac OS 9.x i nowszymi
- Wykończenie: mat, czarny
Zawartość opakowania:
- Adapter USB 3.0 - SATA
- Przewód USB - microUSB
- Zasilacz
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Mostek / Stacja dokująca |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt |
| Format dysku | 2.5'' |
| Interfejs dysku | SATA |
| Złącze 1 | Port microUSB-B |
| Długość przewodu | 0.8 m |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 9 cm |
| Waga | 0.03 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.