Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-1078 stacja dok. HDD/SSD na USB 3.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Gdy Ultrabook ma mało pamięci
Dzisiejsze ultrabooki nie oferują w standardzie ogromnej przestrzeni dyskowej, jej brak rozwiązuje stacja Y-1078. Możesz dzięki niej szybko podpiąć do komputera nawet największy dysk twardy. Interfejs USB 3.0 oraz SATA III komunikacja z nim będzie niemal tak szybka, jakby był w środku komputera. Do portu pasują dyski 2,5" jak i 3,5", zarówno HDD jak i SSD – ważne, aby były to dyski SATA.
Odtwarzacz Video
Stację dokującą do twardego dysku możemy podłączyć także do telewizora lub monitora wyposażonego w port USB — wówczas pełnić będzie rolę odtwarzacza video z ogromnym archiwum. Gromadzisz filmy na twardych dyskach — ten produkt jest dla Ciebie.

Najprostszy sposób na backup
Stacja dysków to również najprostsze narzędzie backup'u komputera. Dyski wkładamy "na gorąco", nie potrzebujemy ani narzędzi, ani nawet odłączać i podłączać stacji po wymianie dysku. Dioda LED informuje o statusie pracy. Aby zwiększyć wydajność, stację wyposażono w zasilacz. Gumowe nóżki sprawiają, że stacja nie ślizga się na biurku, dysk jest więc w niej bezpieczny.
Trzyletnia gwarancja
Ta stacja dokująca tak jak i inne produkty Unitek, jest objęta trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować, wystarczy zarejestrować się przez aplikację Unitek Search (dostępna na Androis i iOS), szczegóły na https://gwarancja-unitek.pl/.

Najważniejsze cechy:
- Stacja na dyski SATA o wielkości 2,5" i 3,5"
- Hot swapp i plug&play
- Szybki standard USB 3.1 Gen1 5 Gbps
- Przewód danych i zasilacz w zestawie
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Mostek / Stacja dokująca |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt |
| Złącza wewnętrzne | SATA |
| Format dysku | 2.5'' |
| Interfejs dysku | SATA |
| Złącze 1 | Port USB-B |
| Złącze 2 | Port tulejkowy 5,5mm |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Zastosowanie | Przechowywanie danych |
| Złącze wyjściowe | Port USB-B |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Współpraca z systemami | MacOS |
| Beznarzędziowa obsługa | tak |
| Wysokość | 8.23 cm |
| Szerokość | 6.33 cm |
| Głębokość | 13.8 cm |
| Waga | 0.362 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.