Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek Y-1096 mostek USB 3.0 do SATA III 6G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybkie podłączenie dysku 2,5" do komputera
Unitek Y-1096 to adapter USB 3.0 do dysków 2,5" SATA. Daje możliwość podłączenia dysków twardych 2.5" HDD i SSD o każdej pojemności i każdej firmy. To najszybszy sposób podłączenia dysku 2,5" do komputera - niezależnie od tego czy potrzebujesz dodatkowej pamięci, back-up'u czy większego pendrive'a.
Najszybsze transfery
Złącze obsługuje wszystkie pojemności dysków SATA III (6 Gbps), SATA II (3 Gbps) i SATA I (1.5 Gbps). Dla zwiększenia przepustowości przejściówki zastosowano technologię UASP (USB Attached SCSI Protocol). Dzięki temu protokołowi urządzenie USB może kolejkować komendy i wykonywać kilka poleceń w jednym czasie. Zwielokrotnia to transfery odczytu i zapisu o średnio 30% w porównaniu do tradycyjnych urządzeń USB. Złącze USB 3.1 Gen 1 (niebieskie) jest wstecznie kompatybilne z USB 2.0 i 11.

Plug&Play - Wygoda użycia
Mostek dysku SATA Unitek Y-1096 nie potrzebuje sterowników. Wystarczy go podłączyć i natychmiast jest gotów do działania. Ma również funkcję Sleep mode, która automatycznie usypia urządzenie po 30 minutach bezczynności. Tryb ten wydłuża żywotność podłączonych do niego twardych dysków. Wyłączone dyski lepiej znoszą przesuwanie po biurku, a nawet upadki. Lampka LED wskazuje stan aktywności dysku.
Adapter jest lekki, płaski i łatwo przenosi się w każdej torbie od notebooka. Do zamontowania dysku nie potrzebujesz żadnych narzędzi ani dodatkowych kabli — sprzęt jest zasilany przez złącze USB. Kabel do podłączenia do komputera ma długość 30 cm. Prosty adapter-mostek USB jest wygodniejszy niż kieszeń (obudowa) zwłasza, jeśli chcesz często wymieniać podłączone dyski.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Mostek do dysków 2,5" z interfejsem SATA
- Bardzo szybkie USB 3.1 Gen 1, złącze typu A
- Zasilanie przez kabel USB
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Mostek / Stacja dokująca |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt |
| Format dysku | 2.5'' |
| Interfejs dysku | SATA |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Długość przewodu | 0.3 m |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Waga | 0.04 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.