Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek Y-1096A Mostek USB3.1 Type-C do SATA III 6G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybkie podłączenie dysku 2,5" do komputera
Unitek Y-1096A to adapter USB-C do dysków 2,5" SATA. Daje możliwość podłączenia dysków twardych 2.5" HDD i SSD o każdej pojemności i każdej firmy. To najszybszy sposób podłączenia dysku 2,5" do komputera - niezależnie od tego czy potrzebujesz dodatkowej pamięci, back-up'u czy większego pendrive'a. Adapter posiada złącze USB-C, przez co dedykowany jest dla produktów marki Apple oraz pozostałych producentów posiadających wejście USB-C.
Najszybsze transfery
Adapter wyposażony jest w interfejs SATA III, który pozwala na maksymalne transfery 6Gbps. Zastosowanie najnowszego chipsetu Premium z funkcją UASP (USB SCSI Protocol) pozwala na osiąganie najwyższych rzeczywistych transferów: 2 razy szybszych niż te, które oferuje magistrala USB 3.1.

Plug&Play - Wygoda użycia
Unitek Y-1096 nie potrzebuje sterowników. Wystarczy go podłączyć i natychmiast jest gotów do działania. Posiada również funkcję Sleep, która automatycznie usypia urządzenie po 30 minutach bezczynności. Funkcja ta wydłuża żywotność podłączonych do niego twardych dysków. Adapter jest bardzo lekki i łatwo przenosi się w każdej torbie od notebooka.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Mostek / Stacja dokująca |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt |
| Format dysku | 2.5'' |
| Interfejs dysku | SATA |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 0.3 m |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.78 cm |
| Szerokość | 10.9 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Waga | 0.027 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.