Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-2146 hub 4x USB 2.0 mini - biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowe możliwości
Kiedy laptop posiada zbyt mało wejść USB, a próby sięgnięcia do portów w komputerze stacjonarnym przyprawiają o zawroty głowy, na pomoc przybywa Unitek Y-2146. Miniaturowy hub umożliwi podłączenie w wygodny sposób czterech dodatkowych urządzeń takich jak mysz, klawiatura, drukarka czy kamera internetowa.

Podłącz i korzystaj
Hub nie wymaga instalacji żadnych sterowników dzięki technologii Hot Swap/Plug&Play. Wystarczy podłączyć i działa. Wbudowane USB 2.0 przesyła dane z prędkością 480Mb/s, co oznacza, że zdjęciami z wakacji pochwalisz się bez długiego czekania na transfer plików.
Mały, ale z charakterem
Urządzenie jest niewiele większe od zapalniczki – można zabrać go ze sobą wszędzie. Długość wbudowanego kabla to ok. 10 cm. Hub dzięki zaimplementowanej elektronice może być także używany do ładowania.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Cztery porty USB 2.0
- Nie wymaga dodatkowego zasilania
- Ładuje telefony komórkowe
- Transfer danych do 480 Mbps
- Wstecznie kompatybilny z USB 1.1
- Plug&Play, Hot Swap
- Obsługiwane systemy Windows XP, Vista/Win7/8/8.1 (32/64-bit), Mac OS 9.0 i nowsze
- Dopuszczalna temperatura podczas pracy: 0-70°C
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Długość przewodu | 0.1 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Ilość portów USB-A | 4 szt |
| Przeznaczenie | Do domu / biura |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 1.8 cm |
| Szerokość | 6.6 cm |
| Głębokość | 2.2 cm |
| Waga | 0.021 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.