Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-2190 stacja ładująca 10xUSB 160W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ustawna, 10-portowa ładowarka USB
Życie mnoży urządzenia ładowane przez port USB: telefony, tablety, powerbanki, MP4, nawigacje, e-papierosy, zegarki i wiele innych. Szczególny problem sprawiają tablety i telefony, gdyż już ładowanie 2 urządzeń robi niezły bałagan na biurku, o nocnym stoliku nie wspominając. Unitek ma na to rozwiązanie w postaci stacji ładującej, która ustawia od razu pionowo ładowane urządzenia. Jednocześnie możemy ładować maksymalnie 10 urządzeń, na każdym porcie mając natężenie 2,4A.
Szybkie ładowanie QC 3.0
1 port USB wykonano w technologii QC 3.0, która umożliwia 4-krotnie szybsze ładowanie kompatybilnych z nią urządzeń mobilnych. 10 minut ładowania starcza na 4-5h rozmowy. W zależności od urządzenia napięcie dobierane jest z zakresu 3,6V - 12V. Szybkie ładowanie potrzebuje sporo energii. Ładowarkę Unitek Y-2190 wyposażono w 160W zasilacz. Dzięki niemu wszystkie urządzenia są ładowane z pełną prędkością.
Ładuje MacBooki i inne urządzenia z portem USB-C
10 port ładowarki to port USB-C do ładowania urządzeń zasilanych przez tę magistralę. Port jest kompatybilny z PD 2.0 (Power Delivery 2.0) i umożliwia ładowanie prądem do 20V/3A. Dzięki temu w ładowarce możemy umieścić na noc nie tylko wyczerpane pracą tablety ale także nowego MacBooka.
Inteligentne i szybkie ładowanie
Stacja ładowania Unitek Y-2190 jest zgodna z protokółem BC 1.2, który w inteligentny sposób steruje ładowaniem, dbając o dostosowanie odpowiedniego napięcia, o odłączanie zasilania gdy urządzenie jest już naładowane, o maksymalnie szybkie ładowanie i wiele innych aspektów, które wydłużają życie baterii i utrzymują ich początkową pojemność. Wyposażono ją również w szereg zabezpieczeń - przed: przeładowaniem, przegrzaniem, nadmiernym napięciem oraz zwarciem.
Zmyślnie zaprojektowana do domu i do biura
Stacja ładująca Unitek Y-2190 doskonale sprawdza się w biurze. W domu pełnić będzie funkcję domowego centrum ładowania, gdzie zostawimy telefony po przyjściu z pracy lub ze szkoły, tak aby w domu cieszyć się już tylko sobą (Gdzie jest moja ładowarka!). Stacja ładująca sprawdzi się wszędzie tam gdzie wielu ludzi potrzebuje naładować wiele urządzeń, w salach konferencyjnych, szkołach, szpitalach, restauracjach itp.
Zauważ, że aby ładowanie wyglądało tak ładnie jak na zdjęciu potrzebne są krótkie kable ładujące. Znajdziesz je w ofercie Uniteka np. zestaw Y-c4008BK
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Główne cechy:
- Szybkie i bezpieczne ładowanie dzięki wsparciu technologii BC1.2
- Natężenie prądu na wyjściu do 2.4A
- Technologia QC 3.0
- Port ładowania USB-C 60W
- Zabezpieczenia przed przeładowaniem
- Specjalnie zaprojektowane wpusty umożliwiające umiejscowienie urządzenia ładowane w stacji.
- Separator pozwalający na dopasowanie szerokości (11 sztuk)
- Solidna i stabilna obudowa
- Maksymalne ładowanie do 10 urządzeń jednocześnie
- Dioda LED informująca o stanie ładowania
- Nadaje się idealnie do szkół, restauracji, biur, domu wszędzie tam gdzie w jednym miejscu jest wiele urządzeń mobilnych.
Dane techniczne
| Złącze 1 | Port tulejkowy 5.5mm |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 160 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Ilość portów USB-A | 9 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Waga | 0.99 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| W zestawie | Wysokie separatory |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.