Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-247A karta dzwiekowa USB Stereo
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wszystko gra
Unitek Y-247A karta dźwiękowa na USB to świetne rozwiązanie problemu braku portu słuchawkowego i mikrofonowego w coraz cieńszych ultrabookach. Doskonale zastąpi nam również oryginalną kartę dźwiękową notebooka, która uległa uszkodzeniu. Podłączamy ją do portu USB i... GRA, bo jest Plug&Play.

Solidna i smukła
Warto zwrócić uwagę na prezencję. To porządnie wykonany aluminiowy adapter o bardzo niewielkich wymiarach. Doskonale pasuje do większości wypasionych notebooków. Porty są na tyle od siebie odległe, że bez problemu podłączymy tam każde słuchawki.
Profesjonalistka w każdym calu
Najważniejsze jednak to nie jak karta wygląda ale jak gra. W Y-247A zastosowano najnowszy chipset C-Media. Jakość dźwięku doskonała. Częstotliwość próbkowania to 196 kHz. Stosunek sygnału do szumu to odpowiednio 83.1 dB dla wejścia mikrofonowego oraz 93.7 dB dla wyjścia słuchawkowego.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port audio 3.5mm |
| Zastosowanie | Audio |
| Wysokość | 1.2 cm |
| Szerokość | 4.6 cm |
| Głębokość | 2.8 cm |
| Waga | 0.027 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Ilość portów audio 3.5mm | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.