Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-2516 przedłużacz USB 2.0 po skrętce 4xUSB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz USB po skrętce, który obsługuje wszystkie popularne urządzenia USB: drukarki, kamery, czytniki kodów kreskowych, skanery, klawiatury, myszki czy ekrany dotykowe. Maksymalnie można podłączyć 4 różne urządzenia USB. Maksymalna długość bezpośredniego połączenia to 60m. Połączenie realizowane jest poprzez standardowy kabel UTP kategorii 5/5e/6. Przedłużacz obsługuje połączenie USB w standardzie USB 2.0 czyli zapewnia transfer do 480 Mbps. W zestawie znajdziemy zasilacz. Podłączenie prądu będzie niezbędne z racji możliwości obsługi aż 4 urządzeń. Przedłużacz działa Plug&Play i nie potrzebuje do pracy żadnych sterowników. Diody umieszczone przy portach informują użytkownika o statusie połączenia.
Magistrala USB ogranicza długości połączenia do 5m, a specyfikacja przewiduje tylko pięciokrotną możliwość wzmocnienia sygnału przy pomocy repeatera. Dlatego przy połączeniach USB dłuższych niż 30 m, konieczne jest zastosowanie przedłużacza, który wykorzystuje popularną skrętkę.
Jakosć gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port tulejkowy 3.5mm |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Ilość portów USB-A | 4 szt |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Głębokość | 5.2 cm |
| Waga | 0.174 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| W zestawie | Zasilacz |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.