Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-271 wzmacniacz sygnalu USB 2.0 5M Premium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podłącz urządzenie USB na 5 metrów +
Aktywny przedłużacz Unitek Y-271 pozwala podłączyć urządzenie USB 2.0 za komputerem na odległość 5 metrów i więcej. Jest to możliwe, dzięki wmontowanym w przewód wzmacniaczom. Unitek Y-271 został wykonany z najlepszych materiałów w celu zapewnienia optymalnego działania. Przewód wykonano z 100% miedzi, zastosowano chipsety premium i pozłacane końcówki. Aluminiowa obudowa sprawia, że przedłużacz nie tylko ładnie wygląda, ale będzie nam służył przez lata.
Lepszy sygnał LTE i bogactwo zastosowań
Aktywny przedłużacz często wykorzystuje się do polepszenia sygnału LTE lub DVB-T. Notebook lub komputer zazwyczaj mamy przy biurku, które może być oddalone od okna, przy którym zazwyczaj jest najsilniejszy zasięg. Umieszczając modem LTE lub DVB-T przy oknie możemy go podłączyć do oddalonego komputera właśnie za pomocą Unitek Y-271. Możliwość zastosowań jest jednak nieograniczona, możemy do niego podłączyć każde urządzenie USB: drukarkę, kamerę, czytnik kodów kreskowych czy tablicę multimedialną.
Dodatkowe zasilanie
Dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0, wzmacniacz umożliwia transfer z prędkością do 480Mbps. Posiada wejście na dodatkowe zasilanie w razie gdyby prąd z portu USB był zbyt słaby. Utrzymanie stałego prądu do 500 mA, wpływa na stabilność pracy podłączonych urządzeń. Do większości zastosowań, gdzie pobór mocy jest niewielki dodatkowe zasilanie nie będzie jednak konieczne. Przewód jest stosunkowo cienki i giętki.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port tulejkowy 3.5mm |
| Długość przewodu | 5 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.2 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 1.6 cm |
| Waga | 0.184 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | A przedłużacz usb 2.0 Premium |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.