Wyszukiwarka
6 696,99 zł
5 444,71 zł
6 041,99 zł
4 912,19 zł
Producenci
Unitek Y-274 wzmacniacz sygnału USB2.0 20M Premium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podłącz urządzenie USB oddalone o 20 metrów
Aktywny przedłużacz marki Unitek pozwala podłączyć urządzenie z komputerem oddalonym o nawet 20 metrów. Utrzymanie sygnału na takiej odległości jest możliwe dzięki wbudowanym w kabel wzmacniaczom i najlepszym materiałom: żyły ze 100% miedzi, chipsety premium FE1.1s i pozłacane końcówki.

Różnorodność zastosowań
Aktywny przedłużacz USB często wykorzystuje się do uzyskania lepszego sygnału LTE lub DVB-T. Notebook czy komputer zazwyczaj trzymamy przy biurku, z dala od okno, a to przecież tam jest najlepszy zasięg bezprzewodowego Internetu. Umieszczając modem przy oknie możemy korzystać z lepszej prędkości, a do podłączenia użyć przedłużacza USB. Możliwość zastosowań jest jednak nieograniczona, możemy podłączyć każde urządzenie USB (kompatybilny z USB 1.1; 2.0; 3.1) drukarkę, czytnik kodów kreskowych, kamerę czy tablicę multimedialną.

Dodatkowe zasilanie
Kompatybilność ze standardem USB 2.0 umożliwia transfer z prędkością do 480 Mbps. Wzmacniacz ma wejście na dodatkowe zasilanie, na wypadek gdyby prąd z gniazda USB nie był wystarczający. Do większości zastosowań, gdzie pobór mocy jest niewielki dodatkowe zasilanie nie będzie jednak konieczne. Przewód jest stosunkowo cienki i giętki, należy jednak pamiętać, że na końcu znajduje się kostka wzmacniająca.

Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port tulejkowy 3.5mm |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Waga | 0.67 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | A przedłużacz usb 2.0 Premium |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.