Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-277 wzmacniacz sygnału USB 2.0 5M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podłącz urządzenie USB na 5 metrów +
Aktywny przedłużacz Unitek Y-277 pozwala podłączyć urządzenia USB 2.0 na 5 metrów i więcej. Jest to możliwe, dzięki wmontowanemu w przewód wzmacniaczowi. Unitek Y-277 został wykonany z najlepszych materiałów w celu zapewnienia optymalnego działania. Przewód wykonano z 100% miedzi oraz zastosowano chipsety premium. Dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0, wzmacniacz umożliwia transfer z prędkością do 480Mbps.

Lepszy sygnał LTE, DVB-T
Aktywny przedłużacz często wykorzystuje się do polepszenia sygnału LTE lub DVB-T. Notebook lub komputer zazwyczaj mamy przy biurku, które może być oddalone od okna, przy którym zazwyczaj jest najsilniejszy zasięg. Umieszczając modem LTE lub DVB-T przy oknie możemy go podłączyć do oddalonego komputera właśnie za pomocą Unitek Y-277.
Dodatkowe zasilanie
Wtyk USB jest podwójny. Do większości zastosowań wystarczy nam podpięcie głównego wtyku, jednak w przypadku gdy normalnie przenoszony przez USB 2.0 prąd 0,5A okaże się za słaby, dzięki dodatkowemu wtykowi jesteśmy w stanie dostarczyć dodatkowe zasilanie do 1A. Przyda się to użytkownikowi, który podłącza prądożerne urządzenia jak np. zewnętrzny dysk HDD.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Długość przewodu | 5 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 2.0 |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.3 cm |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Waga | 0.214 kg |
| wariant_dlugosc_kolor | A przedłużacz usb 2.0 zwykły |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.