Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek Y-3036 obudowa USB3.1 HDD/SSD SATA 6G UASP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podłącz dysk SATA przez USB
Obudowa na dysk Unitek Y-3036 pozwala szybko i bezpiecznie podłączyć dodatkowy dysk SATA 2,5" do komputera. Jeśli w Twoim ultrabooku brakuje pamięci, a masz zalegający w szufladzie napęd SSD lub HDD, dzięki tej obudowie możesz łatwo przerobić go na poręczny dysk przenośny. Złącze USB 3.0 Super Speed (3.1 gen 1) gwarantuje szybkość i niezawodność, jest też wstecznie kompatybilne z portami USB 2.0 i 1.1. Po pół godzinie bezczynności obudowa z dyskiem przechodzi w tryb uśpienia, co pozwala zaoszczędzić energię.

Ekstremalnie szybka
Złącze obsługuje wszystkie pojemności dysków SATA III (6Gbps), SATA II (3Gbps) i SATA I (1.5Gbps), HDD oraz SSD. Dla zwiększenia szybkości przesyłania danych w obudowie zaimplementowano technologię UASP (USB Attached SCSI Protocol). Dzięki temu protokołowi urządzenie USB może kolejkować komendy i wykonywać kilka poleceń w jednym czasie. Zwielokrotnia to transfery odczytu i zapisu o średnio 30% w porównaniu do tradycyjnych urządzeń USB.
Użyteczność na lata
Obudowa jest zaprojektowana tak, że nie potrzebujesz żadnych narzędzi do wymienienia zamontowanego dysku. Dzięki szybkiemu podłączeniu możesz w przyszłości zmienić dysk na nowy model bez kupowania nowej obudowy. Specjalne zaprojektowane otwory ułatwiają odprowadzanie ciepła i nadają jej dynamiczny, gamingowy wygląd. Zasilana bezpośrednio z portu USB, nie wymaga noszenia ze sobą niewygodnych zasilaczy sieciowych. Ponadto adapter jest wyposażony w technologię Plug&Play, więc dysk nie potrzebuje dodatkowych sterowników.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Obsługa bez użycia narzędzi
- Solidna plastikowa obudowa
- Wskaźnik LED
- Obsługa dysków 2.5"
- Obsługa standardu SATAIII
- Obsługa standardu UASP (USB Attached SCSI) - wzrost prędkości odczytu, zapisu średnio o 30%
- Elegancki wygląd kompaktowy rozmiar
- Sleep mode
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Obudowa |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt |
| Format dysku | 2.5'' |
| Interfejs dysku | SATA |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Długość przewodu | 0.3 m |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 8.3 cm |
| Głębokość | 13 cm |
| Waga | 0.79 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.