Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-3090 hub 7x USB 3.0 z zasilaczem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hub, który synchronizuje i ładuje
Aluminiowy hub USB 3.0 oprócz możliwości podłączenia 7 urządzeń peryferyjnych USB, takich jak: klawiatura, myszka, pendrive, twardy dysk, czy kamera internetowa, posiada możliwość szybkiego ładowania telefonów i tabletów.
Bezpieczny i szybki
Zaimplementowana w nim technologia BC 1.2 w inteligentny sposób steruje ładowaniem, dbając o dogadanie odpowiedniego napięcia, o odłączanie zasilania gdy urządzenie jest już naładowane i wiele innych aspektów, które wydłużają życie baterii urządzeń mobilnych i utrzymują ich początkową pojemność. Szybki transfer USB od 5Gbps.

Design
Aluminiowe wykończenie nie tylko decyduje o eleganckim wyglądzie w stylu Apple, ale gwarantuje takż,e że produkt będzie nam długo służył.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Port tulejkowy 3.5mm |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Ilość portów USB-A | 7 szt |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 15.6 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Waga | 0.186 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Zasilacz |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.