Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-6331 adapter miniDisplayPort-HDMI 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Unitek Y-6331 to konwerter, który przekształca sygnał z DisplayPort na HDMI i tym samym pozwala podłączyć źródła sygnału np. Macbooka z portem mini DisplayPort do odbiornika np. monitora lub projektora z wejściem HDMI. Posiadacz Y-9331 podczas delegacji lub wizyty zawsze będzie przygotowany na szybkie podłączenie, niezależnie od zastanego typu odbiornika.
Krystalicznie czysty obraz
Konwerter wspiera rozdzielczość 4K - czyli obsługuje urządzenia o najlepszej obecnie czystości i ostrości obrazu. Z rozdzielczością 4 raza większą niż Full HD obraz jest krystalicznie czysty i ostry, zapewniając doznania wizualne nie ustępujące rzeczywistości.
Konektor jest w pełni uniwersalny i łączy ze sobą urządzenia różnych marek.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk mini DP |
| Złącze 2 | Port HDMI |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | DisplayPort 1.2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Wysokość | 1.3 cm |
| Szerokość | 4.5 cm |
| Głębokość | 2.1 cm |
| Waga | 0.016 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.