Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-6332 adapter DisplayPort-HDMI 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niewielki adapter audio-video z wyjścia DisplayPort na port HDMI 1.4. Można dzięki niemu łatwo podłączyć monitor HDMI lub telewizor do komputera z wyjściem DisplayPort.

Konwerter sygnału
HDMI jest popularnym wejściem w telewizorach i monitorach, dlatego dla posiadaczy laptopów (zwłaszcza marki Apple) wyposażonych jedynie w port DP Unitek stworzył wygodny konwerter sygnału. Adapter odpowiada standardowi DisplayPort 1.2 i HDMI 1.4, co oznacza, że umożliwia transfer rozdzielczości aż do 4K i dźwięku w jakości Dolby TrueHD.
Wygoda użycia
Przejściówka nie potrzebuje instalacji dodatkowych sterowników, działa poprawnie od razu po podłączeniu (technologia Plug & play). 20 cm giętki kabelek umożliwia wygodne wpięcie kabla HDMI i podłączenie wyświetlacza. Działa w trybie duplikowania i rozszerzania ekranu.
Konektor jest w pełni uniwersalny i łączy ze sobą urządzenia różnych marek.
Jakosć gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Konwerter sygnału DisplayPort 1.2 na HDMI 1.4
- Rozdzielczości: 4K@30Hz, FullHD (1080p, 1080i), 720p
- Kabel 20 cm
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk DP |
| Złącze 2 | Port HDMI |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Standard Video | DisplayPort 1.2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 1.3 cm |
| Szerokość | 4.5 cm |
| Głębokość | 2.1 cm |
| Waga | 0.024 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.