Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-6333 adapter HDMI to VGA + audio
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uniwersalny adapter umożliwiający podłączenie monitora czy projektora ze złączem VGA do dowolnego urządzenia wyposażonego w złącze HDMI czyli komputera PC, laptopa czy tabletu.
Rozdzielczość Full HD
Przejściówka na VGA obsługuje rozdzielczości aż do Full HD 1920x1080, dzięki dużej przepustowości i zgodności ze standardem.
Obsługiwane rozdzielczości:
- 1920 x 1080, 1680 x 1050, UXGA 1600 x 1200,1440 x 900
- 1400 x 1050, 1280 x 1024, 1280 x 800, 1280 x 720
- 1024 x 768, 800 x 600, 640 x 480

Audio i video w VGA
Standard VGA, w odróżnieniu od cyfrowego standardu HDMI, z zasady nie obsługuje dźwięku, dlatego w przejściówce HDMI marki Unitek zamontowano osobne wyjście audio przez port 3,5 mm miniJack, a do zestawu dołączone odpowiednio długi przewód audio. Adapter samodzielnie rozdziela sygnał, a do prawidłowej pracy potrzebuje czasem dodatkowego zasilania. Do tego celu służy popularny port microUSB, więc można podłączyć ładowarkę od telefonu.
Solidne wykonanie
Doskonałe parametry - rozdzielczość 1920x1200/ 1080p, wyjście audio. Wejście na dodatkowe zasilanie gwarantuje współpracę z wszystkimi urządzeniami HDMI. Adapter wykonany z najlepszych materiałów, nie tylko zapewnia najmniejsze straty przy zmianie sygnału, ale solidne wykonanie sprawia, że będzie długo służył.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Zintegrowany equalizer
- Zgodny ze specyfikacją HDMI ® 1.4
- Obsługa analogowego wyjścia wideo do UXGA oraz 1080p z 10-bit DAC
- Obsługa oddzielnej synchronizacji wyjścia
- Wykrywanie Link On oraz Valid DE
- Wejście zasilania - pozwala na dodatkowe zasilenie konwertera gdyby tego wymagała sytuacja
- Plug&Play
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk HDMI |
| Złącze 2 | Port VGA |
| Długość przewodu | 0.17 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 4.5 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Waga | 0.034 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.