Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Unitek Y-6355 adapter Micro/Mini HDMI do VGA+audio
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Y-6355 to uniwersalny adapter 3-in-1 HDMI do VGA umożliwiający podłączenie monitora czy projektora ze złączem VGA do dowolnego urządzenia wyposażonego w złącze HDMI, miniHDMI lub microHDMI czyli komputera PC, laptopa czy tabletu. W zestawie znajdują się przejściówki z HDMI na microHDMI oraz z HDMI na miniHDMI, umożliwiające podpięcie każdego źródła.

Solidne wykonanie
Doskonałe parametry - rozdzielczość 1920x1200/1080p, wyjście Audio. Wejście na dodatkowe zasilanie gwarantuje współpracę z wszystkimi urządzeniami HDMI. Adapter wykonany z najlepszych materiałów, nie tylko zapewnia najmniejsze straty przy zmianie sygnału, ale solidne wykonanie sprawia, że będzie długo służył.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk microUSB |
| Złącze 2 | Port VGA |
| Długość przewodu | 0.17 m |
| Zastosowanie | Video |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | Full HD |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 4.5 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Waga | 0.055 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.