Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Unitek Y-9313D USB Typ-C czytnik kart All-in-One
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Y-9313D to uniwersalny czytnik kart pamięci wyposażony w interfejs USB3.0, nadaje się idealnie do użytkowników którzy wymagają szybkiego transferu danych. Do zestawu dołączono adapter dla USB Typ C abyśmy nie musieli kupować drugiego czytnika w momencie gdy zmienimy sobie komputer na nowszy.

Praktyczny i solidny
Czytnik nie wymaga żadnego dodatkowego zasilania - zasilany jest z portu USB. Obsługuje karty CF, SDXC o pojemności do 2TB, oraz karty microSD. Obudowę wykonano z solidnego aluminium w kolorze srebrnym, dołączono zintegrowany przewód USB o długości 15 cm.
Jakość gwarantowana
Unitek jest pewien jakości swoich produktów, dlatego wszystkie urządzenia w Polsce są objęte dożywotnią gwarancją dystrybutora. Oznacza to, że w przypadku ewentualnych problemów technicznych, możesz odesłać sprzęt do serwisu za pomocą pobliskiego paczkomatu. Odwiedź lokalną stronę marki Unitek, żeby dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc techniczną.

Najważniejsze cechy:
- Interfejs USB3.0 (transfer do 5Gbps)
- Wstecznie kompatybilny z USB2.0 oraz USB1.1
- Plug & Play
- Hot Swap
- Zasilany bezpośrednio z portu USB3.0
- Obsługa kart SDXC do 2TB
- Nie wymaga adaptera dla kart microSD
- Możliwość podłączenia do złącza USB Type C
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Czytnik kart pamięci |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Slot CF |
| Długość przewodu | 0.3 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Obsługiwane karty pamięci | CF |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.4 cm |
| Szerokość | 6.8 cm |
| Głębokość | 6.4 cm |
| Waga | 0.073 kg |
| Dane producenta | Unitek International Group LimitedHongkong SARHong Kong00000 Wang Chiu Road 39Unitek International Group Limitedsales@unitek-products.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.Rzeczpospolita PolskaPoznań 60-415Czarnkowska 13gpsr@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 60 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Adapter na USB-C |
| Rozporządzenie Data Act | Unitek - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.